JULM VÕI GENIAALNE? See naine küsib sugulastelt jõulusöökide jaoks raha

Paljudes peredes koguneb suguvõsa jõululaupäeval ühise laua äärde hõrgutisi nautima. Nii ka Inglismaalt pärit Gemma Andrewsi pere, kuid seda sugugi mitte tasuta. Andrewsi külaskäik populaarses telesaates "This Morning" on pannud sotsiaalmeedias inimesed kihama. Nimelt tunnistas 33aastane Emma saates, et küsib sugulastelt 34 eurot, kui nad tahavad jõuludel nende laua taha sööma tulla.

Andrews rääkis saates, et on nüüdseks juba kümme aastat järjest korraldanud sugulastele piduliku ja uhke jõululaua. Ta sõnas, et küsib sugulastelt 34 eurot inimese kohta seetõttu, et nende perepoja spetsiaalne toitumine tõstab söökide hinda. Summa on igal aastal tõusnud ning naise sõnul maksavad kõik sugulased selle nurisemata ära.

"See ei ole mitte kellelegi probleemiks olnud. Aastate jooksul on suurenenud ka alkoholi määr, sest lapsed on suureks kasvanud. Külaliste seas on ka neid inimesi, kellel on endalgi lapsed," rääkis Andrews.

Ta ütles, et külalised saavad 34 euro eest palju enamat kui ainult süüa ja juua: iga külaline saab ka väikese kingituse. "Meie uksed on jõuludel avatud. Inimesed tulevad juba hommikul kell 10 ja lahkuvad alles hilisõhtul," sõnas Gemma. Teema jagas televaatajate arvamuse kaheks: osa mõistis naise hukka raha küsimise eest ning teised pidasid ideed geniaalseks. 

Kas sina küsiksid sugulastelt jõulusöökide eest raha? Räägi kaasa ka Buduaari foorumis siin

allikas: Daily Mail