JULTUNUD MEES: NAISED tuleb seksiorjadeks teha

JULTUNUD MEES: NAISED tuleb seksiorjadeks teha

Kuigi väidetavalt on islamiusk inimsõbralik ning keelab naiste ära kasutamist ning vägistamist, siis leidub ka neid islami usku olevaid mehi, kes vastupidiselt lausa õpetavad noortele poistele, et naised tuleb endale seksiorjadeks teha! Palestiinas sündinud, ent Inglismaal üles kasvanud 28aastane imaam Ali Hammuda leiab, et naisi võib ka vägistada.

Kuigi väidetavalt on islamiusk inimsõbralik ning keelab naiste ärakasutamist ning vägistamist, siis leidub ka neid islamiusku olevaid mehi, kes vastupidiselt lausa õpetavad noortele poistele, et naised tuleb endale seksiorjadeks teha! Palestiinas sündinud, ent Inglismaal üles kasvanud 28aastane imaam Ali Hammuda leiab, et naisi võib ka vägistada.

Imaam Ali Hammuda on islamiusku ning ta tegutseb Inglismaal Wales’i pealinnas Cardiffis, kus ta noortele poistele vanuses 13-18 õpetab oma ideoloogiat sellest, kuidas naistesse suhtuda ja mida nendega teha võib. Välismeediaportaali Daily Mail reporter suutis ennast ühele Cardiffi mošees toimunud loengule salaja sisse smuugeldada ning Ali Hammuda jutu lindistada. 

Jutt, mida ta loengul kuulis, oli enam kui häiriv. Ali Hammuda rääkis oma noortele õpilastele, et islamiusk lubab naisi orjadena pidada ja et maailm on sõdade lävepakul, siis on loomulik, et naised võetakse vangi ja neid peetakse orjadena. Meestel on õigus neid seksiks kasutada ja soovi korral ka vägistada.

Selle noormehe ideoloogia on imaam Shahid Raza sõnul aga täielik vale, sest islamiusk ei luba tema sõnul naisi vägistada ning see, mida Ali Hammuda teeb, on vaenu õhutamine.

Vaata videot allpool!