Just!-i peatoimetaja Anu Saagim lasti lahti

Alles see oli, kui lahkus Kroonika peatoimetaja Ingrid Tähismaa oma
peatoimetaja kohalt. Nüüd juhtus sama Just!-i peatoimetaja Anu
Saagimiga.

Alles see oli, kui lahkus Kroonika peatoimetaja Ingrid Tähismaa oma peatoimetaja kohalt. Nüüd juhtus sama Just!-i peatoimetaja Anu Saagimiga.

"Kui Just! ei oli enam Just!, siis ei ole vaja teha. Minu arvates ei ole võimalik teha poolkõva asja ja ma ei oska teha tõsist meelelahutust," põhjendab Anu lahkumist SlÕhtulehele. Kolm aastat Eesti kollaseimat väljaannet vedanud Saagim tunnistab, et mõtles lahkumisele paar viimast kuud, sest ta tundis, et on nagu okas Oliver Kruuda ja tema firma Kalev Meedia tagumikus. "Sellest ajast peale, kui omanikud nõudsid, et Just! muutuks tõsisemaks," täpsustab Saagim ajakirjanik Kadri Paas ja Karoliina Vaslile.

"Tehke mulle puust ja punaselt ette: kuidas saab seltskonnaelu ja meelelahutus olla tõsiseltvõetav?" arutleb Saagim. Saagimi sõnul olevat ka Just!-i tiraaž, mis oli 12000-15000 vahel, viimasel ajal vähenenud.

Anu Saagim enda väitel veel tulevikuplaane pole teinud. Kindel olevat, et ta osaleb ühes Soome teleseriaalis. Kuid ei kaduvat ka lootus, et Saagim jätkab kõmuliste uudiste kirjutamist. Tööpakkumise on ta saanud juba Naistelehest.

Loe lisaks: "Anu Saagim Ingrid Tähismaale tööd ei pakuks"

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/