JUSTIN BIEBER tegi kallimale keset tänavat romantilise üllatuse

Justin Bieber ja tema kallim Hailey Baldwin on hetkel tööasjus Londonis. Nimelt teenib Hailey leiba modellina ning kuna hetkel on käimas Londoni moenädal, pidigi paar Inglismaale minema. Paarikest nähti ka tänavatel käsikäes ringi kõndimas ning kõigi fännide suureks rõõmuks tegi Justin Bieber keset tänavat kallimale romantilise üllatuse. 

Esmalt jäid Justin ja Hailey paparatsode kaamerasilma ette, kui otsustasid külastada kuulsat Londoni vaateratast London Eye. Kohalviibinute hämmastuseks ei trüginudki kuulus paar teistest mööda, vaid ootas kenasti järjekorras. Aega tehti parajaks mõistagi kuumalt suudeldes. 

Hiljem nähti neid ka Londoni parkides ja Buckinghami palee ees ringi kõndimas ning musitamas. Viimase juures korraldas Justin tõelise show, kui haaras kitarri ja laulis pruudile serenaadi nagu tõeline tänavamuusik. Üllatusest said osa ka mitmed pealtvaatajad, kes postitasid agaralt kõnealusest show‘st videoid ka sotsiaalmeediasse. 

Justini ja Hailey kohta liigub aina rohkem ringi kuulujutte, et paarike sõudis eelmisel nädalal abieluranda. Hetkel on tegu aga veel kõigest kuulujutuga ning ametlikku kinnitust sellele ei ole.

Vaata allpool olevast videost, kuidas Justin keset Londoni tänavat musitseerib: