Justin Bieberi keha kaunistab taas uus tätoveering! Link fotole

Teismeline staar lasi endale järjekordselt uue tätoveeringu teha. Fännid paluvad, et iidol lõpetaks oma keha kaunistamise.

Teismeline staar lasi endale järjekordselt uue tätoveeringu teha. Fännid paluvad, et iidol lõpetaks oma keha kaunistamise.

19-aastane Justin Bieber on kolme aasta jooksul lasknud endale teha 17 tätoveeringut. Staar alustas enese tätoveerimisega 16 aastaselt, kirjutab Ilta Sanomat.

Selle aasta aprillis lasi Justin endale nädala aja jooksul lausa kolm tätoveeringut teha. Staar ei kavatse tempot siiski aeglustada, sest Bieber on taaskord uue kehakaunistuse teha lasknud.

Bieber sai viimase tätoveeringu vaid paar nädalat tagasi. Pildiks osutus küünarnukile paigutatud silm. Kõnealune kehakaunistus on tehtud Bieberi ema Pattie Malletti auks.

Suvine tätoveeringusaldo pole ilmselgelt veel täis, sest Bieber pani paar päeva tagasi Instagrami üles foto oma viimasest tätoveeringust. Kaunistuseks on mustvalge roos ja see on asetatud laulja ühe varasema tätoveeringu, öökulli ja panteri, vahele.

Bieberi keha kaunistavad muuhulgas ka pilt Jeesusest ja tüdruk, kes meenutab tema endist tüdruksõpra Selena Gomezit.

Staari fännid pole uuest tätoveeringust vaimustuses. Fännid on fotosid kommenteerinud, paludes staaril oma keha kaunistamine ära lõpetada.

”Ära tee endale rohkem tätoveeringuid, sinu keha pole paber. Selline tätoveeringute arv on täitsa piisav,” kirjutas üks.

”Lõpeta, Justin, lõpeta,” anus teine fänn.

Vaata pilti siit

 

Buduaar.ee