Kaalust juurde võtnud Lady Gaga: ma olen oma keha üle uhke. FOTOD!

Kaalust juurde võtnud Lady Gaga: ma olen oma keha üle uhke. FOTOD!

Viimase poole aasta jooksul kaalust tublisti juurde võtnud popstaar Lady Gaga on oma keha üle uhke ning teda ei huvita, mida teised tema kurvidest arvavad. Selle tõestuseks postitas lauljatar hiljuti oma Instagrami kontole Dubais tehtud fotod, kus ta poseerib napis nahavärvi trikoos.   Piltidelt on näha, et Lady Gaga tunneb end oma kehas tõepoolest hästi! 

Viimase poole aasta jooksul kaalust tublisti juurde võtnud popstaar Lady Gaga on oma keha üle uhke ning teda ei huvita, mida teised tema kurvidest arvavad. Selle tõestuseks postitas lauljatar hiljuti oma Instagrami kontole Dubais tehtud fotod, kus ta poseerib napis nahavärvi trikoos.  

Piltidelt on näha, et Lady Gaga tunneb end oma kehas tõepoolest hästi! 

Fotode alla kirjutas lauljatar:”#keharevolutsioon. Uhke igas suuruses, sest sisemus on see, mis tegelikult loeb. Lisaks oleneb kõik sellest, kuidas sa poseerid. Kõik supermodellid teavad seda!”

Väidetavalt on Lady Gaga viimase poole aasta jooksul ligi 10kg kaalust juurde võtnud ning see on põhjustanud palju pahameelt kriitikute seas. Lauljat ennast see aga ei heiduta.

Vaata pilte Lady Gagast nahavärvi trikoos allpool.

Pildid: Instagram