Kaari Sillamaa: Olen täielik linnainimene

Viimasel ajal on üha enam kõrvutatud maa- ja linnaelu plusse ja miinuseid. Osad leiavad, et maal olles püsib vaim erksa ning närv puhtana. Samas, teised jälle ei kujuta ette tundigi elu maal ning on paadunud linna patrioodid. Buduaar uuris aktiivse eluviisiga Laste Kaunite Kunstide Kooli direktrissi Kaari Sillamaa käest, kas ta on pigem maa- või linnainimene.

Viimasel ajal on üha enam kõrvutatud maa- ja linnaelu plusse ja miinuseid. Osad leiavad, et maal olles püsib vaim erksa ning närv puhtana. Samas, osad ei kujuta ette tundigi elu maal ning on paadunud linna patrioodid.

Buduaar uuris aktiivse eluviisiga Laste Kaunite Kunstide Kooli direktrissi Kaari Sillamaa käest, kas ta on pigem maa- või linnainimene.

"Mina isiklikult olen täielik linnainimene. Vaatamata sellele meeldib mulle vahetevahel ka maal olla. Ma ei kujutaks ettegi olukorda, kui ma vaid linnas elaksin. Stress võtaks mind enda haardesse koheselt," arvab ta.

Kuid linnaelus on tema sõnul ka oma plusspool. "Suurim eelis on minu jaoks see, et seal on kõik kultuuriasutused lähedal. Kinod, teatrid jne. Kultuur on minu elus väga tähtsal kohal ning ma tahan ikka olla alati selle keskel."

/Marko Tubli/