KADUNUD POISI VANEMAD ei taha politsega koostööd teha

KADUNUD POISI VANEMAD ei taha politsega koostööd teha

Eelmisel nädalal läks Chicagos kaduma viieaastane poiss Andrew Freund, hüüdnimega A.J., kes vanemate sõnul läks kolmapäeva õhtul voodisse, kuid neljapäeva hommikul teda kodus enam ei olnud. Politsei kahtlustab, et kadumisega võivad seotud olla hoopis poisi vanemad  taust on antud perel paraku kirju ja seda sugugi mitte heas mõttes.

Pärast A.J. sündimist tuvastasid arstid tema organismis opiaadid ehk psühhiaatrilised ravimid. Poiss võeti ühekuusena vanematelt ära ning esimesed 18 elukuud veetis ta kasuperega. Seejärel said vanemad poisi tagasi. 

Kui A.J. isa Andrew Freund Sr. oli politseisse teatanud, et nende poeg on kadunud, soovis politsei vestelda nii ema kui ka isaga. Ema JoAnn aga keeldus koheselt politseiga rääkimast  naise advokaat tajus ära, et politsei kahtlustab teda ning soovitas, et ta hoiaks oma suu kinni. Advokaat ütles politseile, et JoAnn ei ole kuidagi lapse kadumisega seotud ning et ta vajab rahu  nimelt on naine hetkel seitsmendat kuud lapseootel.

Politsei koerad käisid kogu ümbruskonna läbi ning lõhn võeti üles vanematele kuuluva auto pagasnikust.

Nüüdseks on ka poisi isa otsustanud suu kinni hoida ehk siis politsei otsib last, kelle vanemad keelduvad koostööd tegemast. Kahtlustatakse, et vanemad on oma poja kadumisega seotud.

Allikas: cbsnews