Kaheksa staari, kellega keegi koostööd teha ei taha

Kaheksa staari, kellega keegi koostööd teha ei taha

Et Hollywoodi staarid on pirtsakad ja kummaliste nõudmistega, ei tule kellelegi üllatusena. Kuid kaheksa neist on võtteplatsidel ja kaasnäitlejatega suheldes suisa nii väljakannatamatud, et veebileht Zergnet.com pani nad edetabelisse ritta.

Et Hollywoodi staarid on pirtsakad ja kummaliste nõudmistega, ei tule kellelegi üllatusena. Kuid kaheksa neist on võtteplatsidel ja kaasnäitlejatega suheldes suisa nii väljakannatamatud, et veebileht Zergnet.com pani nad edetabelisse ritta.

Val Kilmer
Kuuldavasti kõndis Val minema oma esimese tööotsa võtteplatsilt. See oli hamburgerireklaam ning näitlejahakatis ise oli toona vaid 12aastane. Ta pööras lootusetult tülli lavastaja Joel Schumaheriga, kes ütles, et Vali käitumine võttemeeskonnaga on lubamatu.

Mike Myers
Pealtnäha lõbus koomik on läbi aastate võtteplatsidel kuulsust kogunud kui kõrgetasemeline kontrollifriik. “Wayne´s Worldi” lavastaja sõnul täitis võtteplatsil staari lõputuid spetsiifilisi nõudmisi tema tütar.  Tõenäoliselt ei pannud keegi teine lihtsalt pingele vastu.

Katherine Heigl
Kes oleks võinud arvata, et ka “Grey anatoomiaga” kuulsust kogunud kaunis Katherine Heigl on koostööpartnerina täiesti kohutav. Ta mõnitab avalikult kaasnäitlejaid, käitub teistega ülbelt ja esitab kohutavaid nõudmisi. Pole siis ime, et viimati pakuti ühele seni kõrgeimalt tasustatud näitlejannale vaikivat rolli gripiravimi reklaamis.
Katherine´il on alati olnud kõigi oma filmide ja kaasnäitlejate kohta väga palju öelda, “Knocked Up” oli tema sõnul näiteks seksistlik. Samuti keeldus ta “Grey anatoomia” rolli eest Emmyt püüdma minema, sest sarja käsikiri olevat tema sõnul kohutav.

Gwyneth Paltrow
Selle staari kõige jaburamate nõudmiste pingerida juhib soov, et keegi kuivataks ja puhastaks duširuumi ja spordisaali enne, kui tema seda kasutab. Näitlejanna sõnul ei soovi ta teisest inimesest jäänud veega kokku puutuda.
“Raudmees 2” võtetel vältis ta kuuldavasti Scarlett Johanssoni nii väga, et need kaks ei vahetanud omavahel sõnagi. 

Russell Crowe
See Austraalia näitleja paistab silma purjuspäi kaklemisega ja Twitteris inimeste solvamisega. Samuti ei kohku ta tagasi keset ööd filmiprodutsentidele telefoni teel tapmisähvarduste tegemise ees.
Tema ektstentrilise iseloomu tõttu ei tea võttemeeskond iial, mis temaga koos töötamisest saada võib. Staar võib ka keset võtteid lihtsalt minema jalutada.
Ka George Clooney on ta suutnud endast välja viia: nimelt kritiseeris Crowe Clooney ülesastumisi reklaamides. 

Edward Norton
Kuigi mees on tuntud kui kirglik ja pühendunud näitleja, olevat just neil samadel põhjustel temaga koos töötamine üsna raske. “Ma ei suuda töötada näitlejana millegi kallal ilma, et ma poleks ühtaegu ka veidi näitekirjanik. Kui teed koostööd teiste suurepäraste näitlejatega, on tulemus vapustav. Kuid kui juhtud kokku ebakindlate inimestega, saab sellest probleem,” on ta ise öelnud.

Steven Seagal
Oma eraelu kohta valede väljamõtlemine, lisaks kõigi kaasnäitlejate ja võttemeeskondade jutud selle kohta, mida Seagal kusagil ette võtnud on – jah, selle mehega on keeruline koos töötada. Sarja “Steven Seagal: Seadusesilm” võtetel sõitis ta kord tankiga otse meeskonna peale. Tookord õnneks keegi viga ei saanud, kuid kogu filmimisaja vältel olevat siiski mitmed loomad juhuslikult viga või surma saanud. 

James Cameron
See näitleja on tuntud peamiselt selle poolest, et millal iganes keegi temaga võtteplatsil millestki rääkida soovib, vastab ta alati ühtviisi: “Võta number”. Samuti olevat ta üle piiride nõudlik nii kaasnäitlejate kui ka võttetiimide suhtes.