Kaia Triisa soovitab: Kuidas suvel hea välja näha!

Uurisime tuntud meigikunstnikult Kaia Triisalt, milliseid nippe peaks järgima suvel rannas olles, et samuti hea välja näha. Mida peaks tegema, et meik alati värske püsiks ja suvine rannailu sinu kõrval kahvatuks.

Tagasi artikli juurde

38 kommentaari

 • dibi

  dibi

  ärge seletage siin, paljud käivad meigiga rannas ja see on jumala ok. Normaalsed inimesed ei taha päikest näkku, kuna päike teeb ruttu vanaks ja eriti just hoitakse nägu kusjuures - mis on eriti OK. Paari aasta pärast kurdate et krt nägu on juba nagu 60 aastasel aga need kes meigiga käisid on noored ja veatud:P
 • krixkrax

  krixkrax

  No keegi ei käsi ju nendel meigiga randa minna, kes ei taha. See siin oli soovitus neile, kes tahavad ja punkt.
 • dsiisiliisi

  dsiisiliisi

  andke andeks...aga selle paksu krohvikihiga peaks randa minema? loomulikkus ei tule nagu kõne allagi? enam ei julge keegi ilma meigita uksest välja astudagi? mina jätan igaljuhul igasuguse meigi tegemata kui randa lähen..
 • Moneypenny

  Moneypenny

  Aga kuidas ma siis näkku päikest saan, kui mul kõik see mant peal? Pigem lähen naturaalselt:D
 • heh

  heh

  lauvärvi ja jumestuskreemiga(ükskõik kui kerged nad ka ei oleks) ei soovita küll RANDA minna:D
 • tubli kaia

  tubli kaia

  ei maksa vinguda nendel, kes teavad kuidas meikida randa minnes. on palju neid, kes ei tea sellest halligi! ja nendele ongi see lõik mõeldud. kuigi olen meesterahvas, siis näen sellistes artiklijuppides ainult head - on ju palju naisi, kes on kas liiga noored, et sellisest teemast ise veel teada või siis pole varem sellele mõelnud, kuidas meik võib inimest hoida kenana ka rannariietes. Igal juhul - kaiale palju edu!
 • see ju siililegi selge. aga vaevalt keegi täismeigiga randa päevitama läheb.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!