Kaia Triisa:

Mõned kuud tagasi pühkis meigikunstnik Kaia Triisa Eestimaa tolmu jalgelt ja põrutas Moskvasse uusi tööalaseid väljakutseid vastu võtma. Nüüd on Kaia Eestis tagasi koos paljude uute teadmiste ja ideedega.      

Mõned kuud tagasi pühkis meigikunstnik Kaia Triisa Eestimaa tolmu jalgelt ja põrutas  Moskvasse uusi tööalaseid väljakutseid vastu võtma. Nüüd on Kaia Eestis tagasi koos paljude uute teadmiste ja ideedega. 


Mida sa Moskvas tegid ja kaua sa Eestist ära olid?
Läksin vahetult peale jõule ja aeg läks kuidagi nii kiiresti, et paarist nädalast sai kaks kuud. Käisin seal tööd tegemas ning tänu mu esimesele meigiõpetajale Anastassija Panasjenkole, kes juba mitmendat aastat Moskvas elab, sain kohe ka tööle asuda. Sai tehtud palju tööd alates pildistamistest kuni muusikavideoteni välja.

Mida õppisid seal töötades?
Kuna Moskva elu on nagu Hollywoodi filmist, siis igal sammul õpid midagi. Tööalaselt nn. vene koolkonda (mis on väga palju erinev sellest, mida mujal tehakse kogu oma värvigamma, tehnika ja tekstuuride poolest) ja omamoodi kogemus oli vaadata, kuidas töötavad oma ala profid, kes pidevalt käivad erinevatel tiitlivõistlustel ning kes ainult õpivad ja töötavad järgmise võistluse nimel!

Mida oma uute teadmistega ette võtta plaanid?
Eks ma natukene olen juba midagi võtnud, sest iga kogemus ja õpetus muudab tegija käekirja. Aga vast suurimaks ettevõtmiseks saab maikuus toimuv üks suur üritus, millest ma siinkohal veel rohkem rääkida ei tahaks, aga kui natuke vihjata, siis tegu on meigi- ja moeüritusega. :)


Mid tööd-tegemised hetkel plaanis on?
Eelmise aasta septembrist ei tööta ma enam Make Up Store'is. Olen vabakutseline ja valin ise oma töid, olengi hetkel seotud erinevate projektidega, sest eks ajakirjad tahavad ilmumist ja reklaamid valmimist! Püüan vaikselt kodumaisesse ellu tagasi sisse elada. :)


/Toimetas Merlyn Uusküla/