Kaire Vilgats: Tahan liiga palju liiga kalleid asju!

6 kommentaari

/Rubriik 7/ Buduaari legendaarsele seitsemele küsimusele oleme palunud vastama  Eesti ühe väga armastatud ja nõutud lauljanna Kaire Vilgatsi. 

/Rubriik 7/

Buduaari legendaarsele seitsemele küsimusele oleme palunud vastama  Eesti ühe väga armastatud ja nõutud lauljanna Kaire Vilgatsi. 

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglisekeelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Jah, mingis mõttes vastab see väljend tõele, kuid minu kohta see ei kehti. On lihtsalt kindlad valdkonnad, žanrid ja teemad, mille puhul see tõele vastab. Tanel Padar või Anu Saagim lõikavad sellest kindlasti kasu.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?
Eestis pole staare, aga on staaripotentsiaaliga inimesi!

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elu jooksul kogema-tegema.
sõprust
armumist
armastust
lapse sündi
loomingut
ilu
tööd

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?
Oii, olen avatud igasugustele pakkumistele ikka veel – elus on palju asju, millele ma EI – ei ütleks. Samas on ka asju, mida kunagi ei teeks.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Perega looduses jalutamine, looduses sportimine, looduses töötamine, raamatu lugemine, sõpradega kokku saamine, kooris laulmine, teleka vaatamine.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud? (palun kirjuta asja nimetus, mis firmalt ja umbkaudne hind)

Ma üldiselt ei vaata, mis need asjad maksavad, mida endale tahaks, sest neid asju on liiga palju ja nad maksavad  liiga palju.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
Bioterm näokreem ja puhastusgeel, Elisabeth Arden Eight Hour Cream, Make up Store'i poest Pärnu mnt.-l ei saa kunagi mööda, kui on tarvis tegelikult apteeki minna –  huuleläiked, sädelevad silmalainerid, sädelevad lauvärvid… Tegelikult kui aus olla, siis mul asendamatuid lemmikuid pole.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/