Kairit loob Nikile konkurendi?

28 kommentaari
Kairit loob Nikile konkurendi?

Vastus on –  Jah! Jumestaja ja reporteri ilmatüdruk Kairit Tuhkanen on otsustanud lüüa artist Nikile konkurentprojekti nimega Kairit, millel on valmis saadud ka juba esiksingel „ Arno poeg”.

Vastus on –  Jah!

Jumestaja ja reporteri ilmatüdruk Kairit Tuhkanen on otsustanud lüüa artist Nikile konkurentprojekti nimega Kairit, millel on valmis saadud ka juba esiksingel „ Arno poeg”.

Kairiti projekti manager Meelis Eskola ehk dj Melboom arvab, et tegu on paljutõotava uue muusikaprojektiga, millel võib kõigi eelduste kohaselt väga hästi minna. „Mõte teha pikemat koostööd sündis sellest, et tegime Kairiti laulule „Liisa” remiksi, mida kuuleb uudiste saates Reporter vaheklipina ning lugu on osutunud väga populaarseks, eriti just Lõuna-Eestis,” räägib Melboom.

„Mõtlesime, et miks mitte teha ka edaspidi koos muusikat. Ka uus singel saab stiililiselt olema sarnane Liisa loole. Ikka kiirem tantsumuusika,” ütleb manager ning lisab, et kui kuulajaid on ja nõudlust ka, siis ei ole välistatud ka Kairiti täispikk album.

Kui palju hakkab lavalaudadel erinema Kairit Nikist, saab juba tulevikus näha, ent kindel on see,  et Kairit saab olema sama särav kui Niki.