Kairit Tuhkanen hakkas juuksemodelliks

Kanal 2 särtsakat ilmatüdrukut Kairit Tuhkaneni ehk lauljatar Nikit, kes oma hitiga „Sa oled see kes jääb” vallutas suvel kõikmõeldavaid edetabeleid, näeb nüüd ka naisteajakirjades juuksetooteid reklaamimas!
„Elus on asju, millega peab riskima. Minu juuksed ei kuulu nende hulka. Salon + mõistab mind,” kõlab tele – ja lavakaunitari foto ja allkirjaga varustatud reklaamlause.
Kairit kinnitas Buduaarile, et modelliks hakkas ta täiesti vabatahtlikult, ilma pangaarvet paisutamata: „Ma ei ole niiöelda ostetud reklaamnägu. See oli minu puhas südamesoov. Tekst on otsast lõpuni minu enda kirjutatud ja ma tõesti mõtlengi nii – olen täielik Salon + -i fänn!”
Kairit nimelt töötas ise mõne aasta eest sama firma ketti kuuluvas salongis  administraatorina ja tunnen valikut läbi ja lõhki.
„Loomulikult katsetan ka muud, aga nagu öeldud, juuksed pole need, millega ma riskiks ja Salon + -is on alati kindel ja kodune valik. ”
Et pidevalt laval ja ekraanil olles publikule vaheldust pakkuda, on Kairit nagu väike soengukameelon. Juuksevärvi vahetab ta näiteks tihedamini kui mõni mees sokke – vähemalt kord kuus. „Aga kasutan alati kergvärve, mis pestes maha kuluvad. Nii on pärast igat peapesu mul justkui uus juuksevärv,” naerab Kairit.
{image id=142454}Tema vaieldamatu lemmik on Tigilt ja kannab nime Small talk: „See on universaalne, mõnusalt mustsõstralõhnaline viimistlusvahend. Nii niisketesse kui kuivadesse, annab volüümi ja kohevust.”
Ja asendamatu „öiste patsilokkide” puhul: pihustad niisketesse juustesse, punud patsid ja hommikul on tulemus väga mõnus, annab Kairit ka väikese nipi, kuidas kerge vaevaga laines ja lopsakate juustega ärgata.