Kaisa Ojal pole aega sünnipäeva pidada

Kaunil profitantsijannal Kaisa Ojal on täna sünnipäev. Neiul täitus 24 eluaastat. Buduaar uuris, kuidas tähistab Kaisa oma sünnipäeva.
“Hommik oli nagu tavaline sünnipäevahommik ikka. Hetkel tulin just trennist ja nüüd sõidan Põltsamaa poole”, räägib Kaisa. „Ma esinen täna seal James Bondi Galal ning ma arvan, et minu sünnipäeva kõrghetk toimubki seal.” Sõprade seltsis pole Kaisal täna aega sünnipäeva tähistada. “Kahjuks sõbrad peavad peoga ootama, sest õhtul sõidan ma Vana-Vigalasse, kus on minu tantsulaste laager”. Vaatamata oma tiheda graafikuga päevale tunneb Kaisa end õnnelikuna ning suurest peost ta puudust ei tunne.

Kaunil profitantsijannal Kaisa Ojal on täna sünnipäev. Neiul täitus 24 eluaastat. Buduaar uuris, kuidas tähistab Kaisa oma sünnipäeva.
“Hommik oli nagu tavaline sünnipäevahommik ikka. Hetkel tulin just trennist ja nüüd sõidan Põltsamaa poole”, räägib Kaisa. „Ma esinen täna seal James Bondi Galal ning ma arvan, et minu sünnipäeva kõrghetk toimubki seal.”

Sõprade seltsis pole Kaisal täna aega sünnipäeva tähistada. “Kahjuks sõbrad peavad peoga ootama, sest õhtul sõidan ma Vana-Vigalasse, kus on minu tantsulaste laager”. Vaatamata oma tiheda graafikuga päevale tunneb Kaisa end õnnelikuna ning suurest peost ta puudust ei tunne.

Buduaar õnnitleb Kaisat ka omalt poolt!

 

/Marko Tubli/