Kaja Kallas paneb reedel Wabaduses kleidi oksjonile

Sel reedel toimub kohvik-restoran Wabaduses heategevusõhtu "Evianiga rinnavähi vastu", kus toimuval oksjonil läheb müüki ka Kaja Kallase roosa kleit, mille disainis Liisi Eesmaa ja millega Kaja käis presidendivastuvõtul.


Sel reedel toimub kohvik-restoran Wabaduses heategevusõhtu “Evianiga rinnavähi vastu”, kus toimuval oksjonil läheb müüki ka Kaja Kallase roosa kleit, mille disainis Liisi Eesmaa ja millega Kaja käis presidendivastuvõtul.

Kaja, miks otsustasite panna oksjonile just selle kleidi?

Rinnavähi vastase algatuse ja teavitustöö värviks on samuti roosa, mistõttu tundus just see kleit sobilikuks sõnumikandjaks.

Kleidi autor on Liisi Eesmaa, kas olete veel tema loomingut soetanud?

Oksjonile minev kleit oli esimene. Ostsin selle läbi juhuse Sireen Vintage´i butiigist, kuhu olin tegelikult läinud taaskasutatud kleiti ostma. Silma jäi aga just see kleit ning nüüd olen Liisi Eesmaa loomingut ostnud ja kandnud ka hiljem.  

Milline on teie lemmikbränd või moelooja?

Olen tegelikult väga trendikauge inimene ning lemmikut ei ole. Vaatan, et riided istuks hästi ning tekiks hea tunne kandmisel.

Kui palju olete heategevusega varem tegelenud?

Ma ei taha kedagi esile tuua, kuid jah, ma annetan regulaarselt.

Kas rinnavähi-temaatika on ka teid kuidagi puudutanud ja kas olete lasknud ennast kontrollida?

Kindlasti on puudutanud, vähiteema üldisemalt isegi rohkem. Ennast kontrollida ei ole veel lasknud.

Kui teadlik ja tervislik on teie elustiil? Mitu korda nädalas treenite ja kuidas toitute?

Varem treenisin regulaarselt 4-5 korda nädalas, kuid viimasel ajal harvem. Rattaga sõitmist ei loe just hetkel spordiks, kuna sõidan koos lapsega. 

———————————————————————————————————————————–

Reedel, 9. mail algusega kell 20.00 toimub evian® eestvedamisel ja Buduaari korraldamisel kohvik-restoranis Wabadus südamlik tuluõhtu Eesti Vähiliidu toetuseks.

Vähiliidu toetuseks panustavad nii Buduaari koostööpartnerid kui ka esinejad, osalejad ja toimumiskoht, kes annetab kogu õhtu tulust 15% Vähiliidu toetuseks. Vaata õhtu erimenüüd SIITLaudade broneerimiseks ja soovi korral toitude ettetellimiseks võtke kontakti [email protected] või telefonil +372 6016461.