Kaja Wunder – elu nagu filmis!

Kaja Wunder – elu nagu filmis!

Kaja Wunder – modell, kes on istunud samas lauas Naomi ja teiste supermodellidega; ärinaine, kes võõrustab oma üritustel teiste hulgas ka kuninglikke päid ja teisi kuulsusi; ema, kes oma tublile tütrele Johannale muu hulgas ka hea sõbranna eest; nautleja, kes armastab sõpradega Ibizas puhkusi veeta. Naine, kes kolis 1989. aastal – olles siis 20-aastane TPI kolmanda kursuse üliõpilane – oma eksabikaasa Marko jälgedes Eestist Rootsi, kaasas aastane pisitütar. Täna omab Kaja Londonis eliitklubi The Button Club ja kuigi ta pole Rootsi mineku ajast Eestis enam päriselt elanud, külastab ta Eestit siiski mõne korra aastas. Kaja annab Buduaar Shoppingule eksklusiivintervjuu otse kibekiirest Londoni meelelahutusmaailmast, kus naine end vägagi koduselt tunneb.

Kaja Wunder – modell, kes istunud samas lauas Naomi ja teiste supermodellidega; ärinaine, kes võõrustab oma üritustel teiste hulgas ka kuninglikke päid ja teisi kuulsusi; ema, kes oma tublile tütrele Johannale muu hulgas ka hea sõbranna eest; nautleja, kes armastab sõpradega Ibizas puhkusi veeta. Naine, kes kolis 1989. aastal – olles siis 20-aastane TPI kolmanda kursuse üliõpilane – oma eksabikaasa Marko jälgedes Eestist Rootsi, kaasas aastane pisitütar. Täna omab Kaja Londonis eliitklubi The Button Club ja kuigi ta pole Rootsi mineku ajast Eestis enam päriselt elanud, külastab ta Eestit siiski mõne korra aastas. Kaja annab Buduaar Shoppingule eksklusiivintervjuu otse kibekiirest Londoni meelelahutusmaailmast, kus naine end vägagi koduselt tunneb.

Kindlasti oli Kaja Wunderi elu üks olulisemaid pöördepunkte siis, kui kümnevõistlejast eksabikaasa Marko Eesti-Rootsi maavõistlustelt enam koju tagasi ei tulnud ja Kaja Stockholmi kolis. “See oli imelik aeg, ma ei tundnud ju Rootsis kedagi, eestlasi oli seal käputäis. Nagu oleks keegi vaiba jalgade alt ära tõmmanud…“ meenutab ta. “Noortel on sõprade ring nii hirmus tähtis, kuna enamik inimesi, kellega suhtled, on su klassi- ja trennikaaslased, kellega aastaid koos veedetud. Rootslased ei olnud nii külalislahked ka, põhjamaalaste külm temperament ja hirm uustulnukate ees oli selgelt tunda,“ kõneleb naine.

Mõne aasta möödudes võttis ta osa ühest modellikonkursist – mainekast Miss Model of the Worldist – ja võitis selle. “Tänu võidule sain lepingu Stockholmi agentuuriga ja kohe ka edasi Milanosse agentuuri Fashion. See oli imeline aeg. Itaallaste ladina-temperament oli midagi nii uut ja värskendavat. Mäletan, kui esimest korda agentuuriga väljas käisin… Inimesed tantsisid restoranis laudade peal, mis oli Põhjamaades ennekuulmatu. Modelliagentuuri õhtusöögil olid kõik omaaegsed tipud ümber laua: Claudia Schiffer, Jasmine Ghauri, Naomi, Helena Christensen, Karen, Angie… Üks ilusam ja lõbusam kui teine!

Loe täispikka eksklusiivlugu Kaja Wunderist uuest Buduaari ajakirjast!

 

Mari-Liis Helvik, Buduaar Shopping