Kalle Palling: Auto ja maja on mul endiselt panga omad

 /Rubriik: 8 küsimust/   Täna vastab Buduaari küsimustele Riigikogu noorim liige Kalle Palling (23), kes kuulub Reformierakonda. Kalle tegeleb  aktiivselt ka üritusturunuduse ja erinevate pidude korraldamisega.

/Rubriik: 8 küsimust/  

Täna vastab Buduaari küsimustele Riigikogu noorim liige Kalle Palling (23), kes kuulub Reformierakonda. Kalle tegeleb  aktiivselt ka üritusturunuduse ja erinevate pidude korraldamisega.

1. Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?
Ei teagi kohe. See tuleks see nii ootamatult, et ei oskakski kohe midagi peale hakata. Oleks ilmselt seal kuhu nähtavana kuidagi ei saaks.

2. Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?
Neid on tegelikult ikka olnud, aga alati on kuidagi välja vabandada saanud. Midagi nii head siiski ei ole olnud, et seda meenutada.

3. Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Nii nüüd ma pean mõtlema…Ilmselt pisivale oma emale mingil teemal. Pean talle aegajalt asju ilusamaks tegema. Kolm päeva tagasi oli viimati.

4. Mis oli viimases sms-is, mis sinu telefonile saabus?
Oi sms-e saabub mul päeva jooksul väga palju. Ühe kuu jooksul võin kokku saada keskmiselt 300 sms-i, aga üldjuhul on nende sisu igav. Kaks viimast on siis olid sellised… Esimeses saatis sõber Kirkiisia kõrgmäestiku treeninglaagrist teate, et mägiinimesed on ikka vägevad! Ja teises sõnumis oli konto number kuhu raha kanda, kuna eile lõunatades maksis sõber mu lõuna eest.

5. Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
No neid asju ikka on. Olen rahulolematu hing. Kõige rohkem ilmselt see, et paljud asjad on minu suure rahmeldamise ja uute ideede realiseerimise tõttu ära jäänud. Kõige rohkem olen mures oma kooli lõpetamise pärast sel suvel. Tegelikult lõputöö on juba poole peal. :)

6. Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled ( peale auto ja maja)?
Arvan, et olen ma väga lihtne inimene. Ilmselt kõige kallimad asjad on ikkagi riided. Mõni ülikond näiteks. Auto ja maja endiselt panga omad. :D 

 7. Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?
Alati ju võiks, aga olen üldiselt rahul sellisena, nagu ma olen.

8. Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda tahaksid näha või tervitada?
Ma pole väga pikka aega suhelnud oma sõpradega lapsepõlvest ja sõpradega, kellega koos 11 kuud olen sõjaväes olnud. Lähiajal võtan kindlasti asja käsile ja otsin need inimesed üles.

/Toimetas Merlyn Uusküla/