Kanal 2 uues saates

Esmaspäeval, 31. märtsil kell 20.30 jõuab Kanal 2 ekraanile uus tõsielul põhinev saatesari „Saladused“, mida juhib Tuuli Roosma.

Esmaspäeval, 31. märtsil kell 20.30 jõuab Kanal 2 ekraanile uus tõsielul põhinev saatesari „Saladused“, mida juhib Tuuli Roosma.

„Saladused“ toob ekraanile eesti inimeste uskumatud suhtedraamad ja -skandaalid. Tegemist on eranditult tõestisündinud lugudega, mille taga on reaalsed inimesed. Nende privaatsuse huvides näeme ekraanil sündmuste taaslavastusi, kus tegelikke asjaosalisi kehastavad näitlejad.

„Mõned lood võivad pakkuda ka samastumisvõimalusi, näiteks armukolmnurgad ja koduvägivald. Samas mõned teemad kõlavad küll täiesti uskumatult, aga pärinevad ometigi tõsielust. Näiteks tutvume pidurdamatu nümfomaaniga ja näeme, kuidas inimene avastab enda suureks üllatuseks, et ta on homo, “ räägib „Saladuste“ saatejuht Tuuli Roosma.

Taaslavastatud videolugudes astuvad lisaks elukutselistele näitlejatele üles ka mitmed tuntud inimesed, kes mängivad ekraanil iseennast.
Näiteks esimeses saates näeme Lea Liitmaad loos, mis räägib teda ka päriselus jälitanud maniakaalsest austajast. Avasaate teine lugu paljastab paljudele naistele tuttava vägivaldse saladuse ja kolmas puudutab eestlaste seas üsna levinud võõraviha.

„Saladused“ saatejuht on Tuuli Roosma, kes juhatab sisse ning võtab kokku saates kajastuvad lood. Saadet toodab produktsioonifirma Reede.

„Saladused“ on Kanal 2 eetris alates 31. märtsist esmaspäeviti kell 20.30.


 /Toimetas Merlyn Uusküla/