KANYE WEST ajas Kimi marru, avaldades, et ta peaaegu tappis oma tütre

KANYE WEST ajas Kimi marru, avaldades, et ta peaaegu tappis oma tütre
Shutterstock

Räppar ja moelooja Kanye Westi väljaütlemised Lõuna-Carolinas tuuritades on mõjunud hävitavalt tema suhtele tõsielutähest abikaasa Kim Kardashianiga, kes on püüdnud kogu hingest pere koos hoida. Nüüd aga jagab Kanye avalikkusega privaatseid detaile, mida sooviks naine hoida saladuses.

Jutukas allikas paljastas väljaandele People, et paari vahel on asjad väga hapuks muutunud, ja seda väga järsku. Kim Kardashian on tulivihane ja šokeeritud Westi väljaütlemiste peale, kui mees avaldas, et soovis nende tütre North Westi aborti. Räppar tõi jutuks ka võimaluse, et Kim võib temast lahutada.

“Ma peaaegu tapsin oma tütre… Mu tüdruk helistas mulle karjudes, nuttes,” ütles Kanye. “Ma olen räppar. Ta ütles, et ta on lapseootel. Ta nuttis… Ükskõik, kas mu naine lahutab minust pärast seda kõne, tõi ta siiski Northi siia maailma, hoolimata sellest, et mina seda ei tahtnud. Ta seisis enda eest ja ta kaitses seda last.”

Kim oli pärast Kanye sõnavõttu endast väljas – ei soovinud ju naine, et selline privaatne info avalikkuse ette jõuaks. “Ta teab, et see on miski, millest North vanemaks saades teada saab ja see murrab ta südame,” pajatas allikas.

Lisaks on pere mures Kanye vaimse tervise pärast. Nimelt on mehel diagnoositud bipolaarne häire ning ta on tunnistanud, et jätab aeg-ajalt ravimid võtmata. Lisaks ei kuula räppar praegu kedagi ning Kim näeb ohtralt vaeva, et laste pärast perekonda kuidagi koos hoida.

Sarnased artiklid