Kanye West kolis moele lähemale

Ameerika produtsent, räppar ja moeguru Kanye West otsustas kolida moele veel lähemale, nimelt Londonisse, vahendab showbizspy.com.

 

Ameerika produtsent, räppar ja moe-guru Kanye West otsustas kolida moe-le veel lähemale, nimelt Londonisse, vahendab showbizspy.com.

Kanye võttis vastu otsuse kolida Londonisse, et olla moele lähemal ja tõestada end disainerina. “Mood on minu armastus. Midagi, millega tahan tegeleda elu lõpuni. Ma ei loobu muusikast, jätkan disainimisega nädalavahetustel,” teatas West mõni aasta tagasi oma uuest kirest.

Selle suve alguses seadis räppar sammud Central Saint Martinsi kunsti- ja disainikolledžisse, sealse õppejõu Louise Wilsoni konsultatsioonidesse. “Kanye on väga lähedane oma õppejõudude ja kaasüliõpilastega. Londonis elades on tal võimalus küsida neilt nõu, millal iganes vaja,” räägib Kanye’le lähedal seisev isik.

Hetkel valmistub Kanye Pariisi moenädalale minekuks ning otsib Londonis stuudiot.

Kanye karjäär moevaldkonnas on olnud edukas. 2009. aastal valmistas ta kireva tossukollektsiooni koostöös Louis Vuittoniga. Sel sügisel esitles mees juba Pariisi moenädalal oma debüütkollektsiooni DW.

 

 

Triin Tisler