KANYE WESTI perekonda tabas kohutav tragöödia

Muusik Kanye Westi isa Ray West võitleb raske haigusega - nimelt diagnoositi mehel eesnäärmevähk, vahendab TMZ. Kanye on hetkel jätnud pooleli kõik oma tegemised, et olla koos oma isaga ning toetada teda igal võimalikul moel. Ray viibib ravil Los Angeleses.

Muusik Kanye Westi isa Ray West võitleb raske haigusega – nimelt diagnoositi mehel eesnäärmevähk, vahendab TMZ. Kanye on hetkel jätnud pooleli kõik oma tegemised, et olla koos oma isaga ning toetada teda igal võimalikul moel. Ray viibib ravil Los Angeleses.

Kanye kaotas oma ema Donda aastaid tagasi ja seda väga õnnetul kombel – naisele tehti ilukirurgiaga seonduv operatsioon, mis paraku tõi kaasa rasked tüsistused. Donda suri ebaõnnestunud iluoperatsiooni tagajärjel.

Nüüd on aga ohus tema isa Ray elu ning Kanye teeb kõik, et isa aidata. Õnneks allub allikate väitel kasvaja ravile ja loodetavasti saab mees terveks. Siiski on tegu väga raske haigusega, mis vajab suuri elumuutusi.

Kanye elas oma ema surma raskelt üle, kuid tänaseks on mees leidnud lepituse ka kirurgiga, kes tema emale tegi lõikuse, mille tagajärjel ta suri.