Karin Karu: relva tuleb austada ja osata käsitseda

Karin Karu: relva tuleb austada ja osata käsitseda

Karin Karu on kena ja seksikas Living Models Agency modell ja toidublogija. Suvel meeldib kõigile olla vabas õhus ja otsida uusi ning põnevaid tegevusi. Karin on sel suvel leidnud endale vägagi huvitava hobi. Buduaar uurib lähemalt, millega tegu!

Karin Karu on kena ja seksikas Living Models Agency modell ja toidublogija. Suvel meeldib kõigile olla vabas õhus ja otsida uusi ning põnevaid tegevusi. Karin on sel suvel leidnud endale vägagi huvitava hobi. Buduaar uurib lähemalt, millega tegu!

Kuidas suvi on möödunud? Suvi on seni suhteliselt rahulikult möödunud, kõige huvitavam osa on kindlasti alles ees. Lasketiirus sain lõpuks käidud, seda loodan kindlasti veel ca 5-6 korda selle suve jooksul praktiseerida. Võibolla õnnestub isegi relvaloa kursustele minna…, eks tulevik näitab, unistada ju võib ja lausa peab!

Räägi lähemalt, mis hobi sa oled sel suvel enda jaoks avastanud! Hobisid, millega tegeleda sooviksin, on metsikult palju: langevarjuhüpped, veesuuskadel sõitmine, paragliding, lohesurf jne jne.. Tulevikus tahaksin proovida kõiki eelnimetatuid. Hobi, millega olen juba ammu ammu unistanud tutvust teha, on taktikaline laskmine. Tegelikult olen seda kunagi varem isegi proovinud… lumehangedes pikali olles automaadist märki tulistanud, ei mäleta, mis automaadimargiga tegu oli, kuid pisik tekkis sekundiga. Tahaks veel. Tunne, mis antud hetkel seest läbi käis, on siiamaani meeles! Osav olin siis ja veel osavam olin sel korral Männiku lasketiirus käies. See tunne on minu jaoks asendamatu, midagi, mida sõnadesse panna ei oska. Nääpsuke naine lasketiirus ja veel saab märgile pihta ka. Enamus mehi naeraksid selle peale. Ja õigusega, sest lasketiir pole naljaasi. Ei tasu sellist asja ette võtta, kui kardad relvi. On isegi palju mehi, kes eluilmaski ei suudaks relva käsitseda! Üks asi on vaadata telekast filmistaare relvadega paugutamas, teine asi on ise tulirelva käes hoida. Minul hirmu relvade ja tulistamise ees pole kunagi olnud. Ja olen kindel, et kui kellelgi see on, siis professionaalse treeneri käe all saab sellest üle. Enamgi veel, märki laskmine hakkab pakkuma samasugust naudingut kui minule. 

Kui sa hoiad relva käes, mis tunde sus tekitab see? Tead, algul on kõige tähtsam kuulata koolitajat. Minule andis juhiseid kolonel Raivo Tamm. Adrenaliin voolab kohe, kui sulle esimene relv kätte antakse! Siis tuleb maha rahuneda ja keskenduda koolitaja jutule. Kui sinu esimene mõte relva hoides on:  „appi, kui lahe, mul on relv käes ja nüüd ma vehin sellega igas suunas“, siis oled ilmselgelt vales kohas.  Relva tuleb austada ja osata käsitseda. Kui oled juba vähe kogenum relva käsitseja, vot siis on tunne super, enesekindlus… tunne, et sina kontrollid relva, mitte vastupidi. Relva käes hoides peab olema enesekindel, sa pead tundma, teadma, et suudad relvaga toime tulla. Kohe, kui tekib küsimus, pöördu koolitaja poole. Igasugune vale liigutus võib osutuda eluohtlikuks! 

Kuhu kohta tahaksid sel suvel kindlasti veel jõuda? Langevarjuhüpped jäävad ilmselt edasilükkamisele, lohesurfist rääkimata, paar ideed teostan kindlasti, sellest hetkel pikemalt ei räägiks. Armastan meeletult ekstreemsusi, enese proovilepanekuid. Tean, mida tähendab enda surumine üle piiride, seda peaks igaüks meist katsetama. Siis saad aru, mida tähendab olla tõeliselt elus ja oskad seda ka hinnata! Igaüks meist peaks end vahel igapäevaelust välja rebima ja end proovile panema.

Annett Grossfeldt