Karl Madis: ilusaim on korduv armumine samasse naisesse!

Karl Madis: ilusaim on korduv armumine samasse naisesse!

Laulja Karl Madis(51) alustas lauljateed lastekooris “Ellerhein”. Popmuusika juurde tuli ta juba koolipäevil ning õppinud on Karl nii viiulit kui saksofoni. Karl Madis on laulnud ansamblitega “Energi”, “Mahavok” ja “Karavan”. Armastatud muusik vastas Buduaari küsimustele naiste kohta.
 

Laulja Karl Madis(51) alustas lauljateed lastekooris “Ellerhein”. Popmuusika juurde tuli ta juba koolipäevil ning õppinud on Karl nii viiulit kui saksofoni. Karl Madis on laulnud ansamblites “Energi”, “Mahavok” ja “Karavan”. Armastatud muusik vastas Buduaari küsimustele naiste kohta.

Millist nippi oled kasutanud, et naistele muljet avaldada?

Mul ei ole nippe ega kavalusi, see on naiste pärusmaa. Kuna naised valivad endale partnerid, sest mehed tekitavad neile palju kannatusi nagu lapsed jne., siis meestel pole mõtet illusioone luua. Mehest ei olene mitte midagi. Sellepärast olen saanud valida nende seast, kes mind on valinud. Püüan olla siiras ja vääriline.

Millist õhtusööki valmistaksid, kui tahaksid kellelegi muljet avaldada?

Kui mees tahab nii muljet avaldada, siis tundub see mulle lapsik või siis pigem soov naist ära kasutada, mille naised loomulikult läbi näevad, et siis juba ise oma tahtmist saada või nautida mehe pingutusi. Ma eelistaksin siiski kokkade valmistatut ja köögi, s.t. restorani laseksin teisel poolel valida. 

Kas oled mõnesse naisesse armunud olnud, keda sa isiklikult ei tunne? Kui jah, siis kes?

Ilu on maailmas nii palju, millesse iga päev armuda, aga kas see on armumine sellesse naisesse või armumine ilusse? Pigem ilusse, sest võib juhtuda, et sisemine ilu puudub ja siis haihtub ka väline. Kõige ilusam on korduv armumine uuesti ja uuesti ja ikka samasse. 

Mis on kõige unustamatum kingitus, mida oled ise mõnele naisele teinud?

Kui Laagris elasin, siis tegin heale naabrinaisele pisikese üllatuse. Kuna aega polnud, sest pidin mängule sõitma, lõikasin muru sisse suurelt terve platsi ulatuses „Palju õnne” (sünnipäevaks) ja nii ei paistnud ka lõikamata muru välja. 

 

Kui tahad teada teiste Eesti meeste arvamusi, siis soeta endale talvine Buduaar Shoppingu ajakiri!

Tene Sommer