Karoli Hindriks: See on 100% minu aastaaeg!

Karoli Hindriks: See on 100% minu aastaaeg!

Kaunis ärinaine ning poliitik Karoli Hindriks juba niisama ei puhka, tema töötab ka suvel. Koheselt pärast Eesti MTV-d suundus naine uhkel sammul karjääriredelil edasi, esindades enda firma Goodmood Media OÜga Foxi telekanaleid Eestis ja Baltikumis. Buduaar uuris naiselt lähemalt, kuidas töö edeneb, mida uut pakub Fox suvel ning mida ootab ta ise enda päikeselisest aastaajast.

Kaunis ärinaine ning poliitik Karoli Hindriks juba niisama ei puhka, tema töötab ka suvel. Koheselt pärast Eesti MTV-d suundus naine uhkel sammul karjääriredelil edasi, esindades oma firma Goodmood Media OÜga Foxi telekanaleid Eestis ja Baltikumis. Buduaar uuris naiselt lähemalt, kuidas töö edeneb, mida uut pakub Fox suvel ning mida ootab ta ise enda päikeselisest aastaajast.

Karoli sõnul on Fox Life´il oma vaatajatele ka suvel meelepärast meelelahutust pakkuda, jätkuvad ka kõik suuremad seriaalid. „Esmaspäeviti on võimalus näha Courtney Coxi uut sarja „Cougar Town,“ teisipäeviti menuseriaali „Meeleheitel koduperenaised“ kõige uuemat 6. hooaega, kolmapäeviti „Grey anatoomia“ 6. hooaega ning neljapäeviti sarja „Vennad ja õed“ värskeimat 4. hooaega. Lisaks tuleb meil mitmeid esilinastusi, näiteks 29. juunil kl 21:50 esilinastub Kuldgloobuste ja Emmy auhindadega pärjatud sarja „Weeds“ kõige uuem 5. hooaeg,“ paljastab Karoli. Juulikuu lubab tuua aga UK tõsieluseriaali „Räpased tantsud“ esilinastuse ning augustis saavad televaatajad näha armastatud Jennifer Love Hewitt’i seriaalis „Kummituslausuja,“ kõige uuemas 5. hooajas.

Nagu teleekraanil ikka, kaovad mõned vanad seriaalid ära, näiteks lõpetati menuka sarja „Inetu Betty“ tootmine, mistõttu ei näe pärast 4. hooaega seda enam ka Fox Life kanalilt. „Juuli alguses lõppeb ka „Grey anatoomia“ 6. hooaeg, mis on ka ühtlasi viimane toodetud hooaeg, kellel jäi nägemata, siis ei tasu muretseda  – me kindlasti kordame neid nagu ka „Inetu Betty“ osasid,“ lohutab Karoli.

Rääkides aga suvel töö tegemisest, siis kui palju jääb aega ühel tublil ärinaisel üldse sel ilusal aastaajal puhkamiseks? „Tööd tuleb ikka teha, kuid leian ka aega veidi suve nautida. Reisides ei pruugi üks teist vahetevahel segada. Hetkel viibingi tööasjus Itaalias Roomas ning juuni teises pooles lendan Hiinasse Shanghaisse,“ räägib kaunitar.

Karoli on enda sõnul täielik suveinimene, kuna ka tema sünnipäev on just siis ning tänu sellele tunneb ta end just suvel kõige energilisemana. „See on 100% minu aastaaeg: valgus, rohelus ja energia – eks see kõik kokku teebki suvest ühe ilusa aastaaja,“ lausub ta.

Palava ning ilusa suve juurde kuuluvad Karoli meelest alati korralikud kleidid! „Eks muud aksessuaarid käivad ka teiste aastaaegadega kaasas: telefon, arvuti ja mõned kohustuslikud ilutooted. Loomulikult läheb kasutusse ka päevituskreem, sest ilma selleta päikese kätte enam minna ei tohi,“ räägib Karoli Buduaarile.

Buduaar.ee