Karolin Kuusik: “Seda kannan siis, kui tahan välja näha süütu ja paheline samaaegselt!”

Karolin Kuusik: “Seda kannan siis, kui tahan välja näha süütu ja paheline samaaegselt!”

Stilist, Cosmo ilu-ja moetoimetaja ja Tallinn Dollsi firmamärgi moekunstnik Karolin Kuusik rääkis Buduaarile veidi oma tööst, hobidest, šoppamisest ja suvest. Karolin tunnistab, et kuna ta töö ja hobi on segunenud, siis on tal küll vahel kiusatus vabal ajal tööasjadega tegeleda. “Mu töö ja hobi on niivõrd segunenud. Kui end sellest pahest lahti rabelen, siis loen raamatuid ja käin trennis. See suvi on olnud tõeliselt hektiline ja kiire! Hästi palju reisimist on olnud, kuid kõige olulisem sündmus minu jaoks on olnud oma esimese kodu ostmine. See jääb seda suve tähistama!” rõõmustab Karolin.  

Stilist, Cosmo ilu-ja moetoimetaja ja Tallinn Dollsi firmamärgi moekunstnik Karolin Kuusik rääkis Buduaarile veidi oma tööst, hobidest, šoppamisest ja suvest.

Karolin tunnistab, et kuna ta töö ja hobi on segunenud, siis on tal küll vahel kiusatus vabal ajal tööasjadega tegeleda. “Mu töö ja hobi on niivõrd segunenud. Kui end sellest pahest lahti rabelen, siis loen raamatuid ja käin trennis. See suvi on olnud tõeliselt hektiline ja kiire! Hästi palju reisimist on olnud, kuid kõige olulisem sündmus minu jaoks on olnud oma esimese kodu ostmine. See jääb seda suve tähistama!” rõõmustab Karolin.

Kiires moemaailmas töötades on Karolinil ette juhtunud ka vahel mõni veidi kapriissem klient. “Jonnakaid inimesi leidub kindlasti, aga mul ei ole kellegagi nii teravaks läinud, et oleks pidanud töö pooleli jätma. Ma olen üsna pehme iseloomuga, püüan asju alati ka teise inimese seisukohast vaadata. Rääkimine aitab alati,” teab stilist rääkida. 

Karolin ütleb, et üldjuhul enda jaoks šoppab ta üsna harva ning enamus ostudest teeb ta ette planeerimata. Spontaanselt suhtudes leiab väga ilusaid asju. Viimased kaks moeostu, mis mind tõeliselt rõõmustasid, olid Londonist – 1915. aastast pärinev pisike hõbedast kaelaehe, mille küljes ripub minimõõtu harilik pliiats ja 1970ndatest New Mexicost pärinev ratsutamiskott, millel peal hobused, sadul ja isegi pisikesed jalatoed juhuks, kui päkapikud peaksid soovima mu koti seljas ratsutada,” jutustab Karolin oma viimastest ostudest.

Buduaar uuris Karolinilt ka, kui tihti ta ise oma loomingut kannab. “Kui päris aus olla, siis mul on vaid üks Tallinn Dollsi kleit kõige esimesest kollektsioonist. Pole jõudnud hirmsa kiirustamise tõttu rohkem endale välja valida ja kahjuks on paar asja, mida väga endale oleks tahtnud, juba otsa lõppenud. Eks siis sügiskollektsioonist valin uued asjad. Aga Zombie öösärgi nimelist kleiti, mis mul olemas on, kannan siis, kui tahan välja näha süütu ja paheline samaaegselt,” vastab moekunstnik.

 

Tene Sommer