Karolin Kuusik: talvestressi tekitab töö

Karolin Kuusik: talvestressi tekitab töö

Stilist Karolin Kuusik on Cosmo ilu-ja moetoimetaja ning Tallinn Dollsi firmamärgi moekunstnik. Stiiliguru rääkis Buduaarile, et talle meeldivad kõik aastaajad ning just seepärast elab ta ka Eestis!   

Stilist Karolin Kuusik on Cosmo ilu- ja moetoimetaja ning Tallinn Dollsi firmamärgi moekunstnik. Stiiliguru rääkis Buduaarile, et talle meeldivad kõik aastaajad ning just seepärast elab ta ka Eestis!

Karolin tunnistab, et külm talv on ka teda ära tüüdanud, kuid samas peab ta ka lumest lugu, senikauaks kui seda on. “On küll ära tüüdanud, aga nii kaua kui saapad hoiavad jalad soojas ja ma oma viimast mütsi pole ära kaotanud, on kõik täitsa mõnus. Mulle meeldib talv, mul tekib õhtuti romantiline tunne – tahaks jalutama minna. Ma mõtlen alati, et võib-olla homme ei ole enam seda ilusat muinasjutulund. Muidu meeldivad mulle kõik aastaajad ja just seetõttu elan ma endiselt Eestis. Kui mulle meeldiks ainult suvi, läheksin elama lõuna poole, kui ainult talv, siis põhja.”

Karolin on üks neist vähestest, kes talvel ei reisi ega harrasta talvesporti. “Pole sel talvel reisinud mitte kuhugi. Ma ei ole mitte ühelgi talvel reisimas käinud, kuidagi on nii juhtunud. Ka ei tegele ma talvespordiga. Ma ei tea, miks, aga juba kooli kehalise kasvatuse tundides püüdsin suusatamisest kuidagi ära saada. Ainult lumememme võin ehitada, ” lisab ta. 

Talvestressi tekitab stilisti arvates aga mitte külm ilm ja lumi, vaid töö. “Stressi ei tekita mitte talv, vaid pigem töö ja selle kuhjumine. Püüan lihtsalt olla ja teen juba suveplaane. See leevendab stressi väga hästi.” Hetkel on Karolin tegev “Eesti otsib superstaari” saate stilistina ning töötab ka uue Tallinn Dollsi kollektsiooni kallal.

Tene Sommer