Karolin Kuusiku ilunipp on armumine

Näen juba kaugelt ära, kui mu mõni sõbranna armunud on. Siis ta särab ja kiirgab ilu. Kahjuks ei saa seda ilunippi ise esile kutsuda, räägib stilist Karolin Kuusik avameelselt oma ilunipist.

“Näen juba kaugelt ära, kui mõni mu sõbranna armunud on. Siis ta särab ja kiirgab ilu. Kahjuks ei saa seda ilunippi ise esile kutsuda,” räägib stilist Karolin Kuusik avameelselt oma ilunipist.

Karolini sõnul on mõnus ilunipp ka lihtsalt enda välimusega natuke tegelemine – käia massaažis, trennis, kasvõi kodus üks näomaski teha. „Kui oskad selle tegevuse ajal lõdvestuda, näed välja puhanud ja ilus.”

Stilisti ja moelooja arvates peab inimene oma keha jaoks aega võtma. „Ku ma pole kiiretel tööperioodidel ammu enda keha jaoks midagi teha jõudnud, tunnen end inetuna, ükskõik, kas see tegelikult on nii või mitte,” tõdeb kaunitar.
 
Tavaliselt läheb naistel hommikuti peegli ees vähemalt tund aega, enne kui saapad jalga ja tööpostile. Karolin kulutab peeglisse vaatamiseks vaid 2-10 minutit. „Veedan peegli ees natuke rohkem aega enne mingit pidu. Muidu ei viitsi – üks ja sama nägu tüütab ära, mis sellest ikka pidevalt vaadata.”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja