Kas Eda-Ines jääb Martiniga kokku?

Jaanus Hämarsoo on kirjutanud tänases Kroonikas pika loo Eda-Ines Ettist ja Martin Saarest.
Lugu on sellest, et lauljatar Eda-Ines (26) ja tema New Yorgis elav
kallim Martin (27) seisavad teelahkmel- kuidas lahendada olukord, kus
mõlema karjäär kulgeb eri mandritel ning seda ajal, mil levivad
kuuldused paari lahkuminekust.

Jaanus Hämarsoo on tänases Kroonikas kirjutanud pika loo Eda-Ines Ettist ja Martin Saarest. Lugu on sellest, et lauljatar Eda-Ines (26) ja tema New Yorgis elav kallim Martin (27) seisavad teelahkmel – kuidas lahendada olukord, kus mõlema karjäär kulgeb eri mandritel ning seda ajal, mil levivad kuuldused paari lahkuminekust.

Kuidas vallandus jutt teie lahkuminekust? "Piisab sellestki, et Martin on terve sügise olnud New Yorgis ja mina Eestis. Eks on nähtud mind üksinda, rääkimas erinevate inimestega. Väga vähe on vaja, et siit mingit juttu valla päästa."räägib Eda-Ines Kroonikale.

Kas Martin lendas aastavahetuseks siia, et kuulujutte vaigistada?"Ei-ei, see oli planeeritud sõit, midagi nii juhuslikku ei saa olla, et on vaja tõtata olukorda päästma. Martin veedab alati aastavahetuse ja jõulud Eestis."

Küsimusele aga, kas neil on Martiniga ka suuremaid tülisid või kriise olnud vastab lauljatar nii: "Igal paaril on mingisugused hetked, kus kõik ei klapi. Minu puhul ei olegi üldse võimalik, et mul oleks rahumeelne suhe. Olen ise liiga vastuoluline selleks, et kõik sujuks hästi normaalselt."

Eda-Ines ja kunstnikust Martin on paar olnud juba üle kolme aasta. Loodame, et kuulujutud suhet kõikuma ei löö ja et nad leiavad kuldse kesktee oma kaugsuhte lihtsustamiseks.

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/