Kas eelistatud on väikesed rinnad?

üks Inglismaa juhtiv pesufirma arvab vist, et enamus naisi on lamedarinnalised või leiab firma hoopis, et iga naise unistus on push-up rinnahoidja. Umbes 70% nende rinnahoidjatest on polsterdatud. Raske on leida tavalisi, ilma igasuguse polstrita rinnahoidjaid.
Mida teha, kui ollakse rahul oma rinnasuurusega ja polsterdatud rinnahoidjaid ei taheta?

üks Inglismaa juhtiv pesufirma arvab vist, et enamus naisi on lamedarinnalised või leiab firma hoopis, et iga naise unistus on push-up rinnahoidja.

Umbes 70% nende rinnahoidjatest on polsterdatud. Raske on leida tavalisi, ilma igasuguse polstrita rinnahoidjaid. Mida teha, kui ollakse rahul oma rinnasuurusega ja polsterdatud rinnahoidjaid ei taheta? Pesuvalik on suunatud pigem väikserinnalistele naistele, kes enda rindu rinnahoidja abil uhkemaks soovivad teha.

Kas polsterdatud rinnahoidjad on meeste suhtes ka õiglased? Mõelge sellele, te lähete kohtama ja õhtu lõpuks on mees kindlasti teie rindu kasvõi korraks katsunud. Ta arvab, et teil on suured pehmed ümarad rinnad ning ei aimagi, et särgi all on peidus mitusada grammi polstrit. Mis siis saab kui te jõuate sinnamaani, kus peate rinnahoidja eemaldama? Mida arvab nüüd teie kaaslane? Olete ju talle põhimõtteliselt valetanud…

On veel selgunud, et push-up rinnahoidja pole tervisele sugugi ohutu. See surub rinnakorvi kokku, kahjustades sisemisi organeid. Pidev push-up rinnahoidja kandmine võib põhjustada selja ja kaelahädasid.

Rinnahoidja on ebasobiv kui see : põhjustab rinnus valu, õlapaelad soonivad, pead õlapaelu koguaeg kohendama, selg on rinnahoidja kinnituse koha pealt valus, sa ei saa käsi hästi üles tõsta.

Seega tasub kaaluda enne kui polsterdatud rinnahoidja ostate!