Kas juuksur ja näitleja Lauri Pedaja jätab tantsusaate pooleli?

Filminäitleja ja tantsustaar Lauri Pedaja vasaku jala päkapealsed sidemed on vigastatud ja ta vajab puhkust. Mis saab aga tantsutähest endast? Kas saade tuleb pooleli jätta või tuleb vapralt edasi võidelda. „Isegi selline mõte oleks rumal. Kui mul isegi jalg kipsis oleks, tantsiksin ära,“ räägib Lauri Buduaarile.

Filminäitleja ja tantsustaar Lauri Pedaja vasaku jala päkapealsed sidemed on vigastatud ja ta vajab puhkust. Mis saab aga tantsutähest endast? Kas saade tuleb pooleli jätta või tuleb vapralt edasi võidelda? „Isegi selline mõte oleks rumal. Kui mul isegi jalg kipsis oleks, tantsiksin ära,“ räägib Lauri Buduaarile.


Lauri sõnul on jala vigastuses süüdi tantsukingad, millega jalg siiani harjunud pole. „Jalg ei ole lihtsalt nende kontsadega harjunud ja hakkab järgi andma,” tõdeb juuksur.
Kiire elutempo juures pole Lauri veel arsti juurde jõudnud, kuid loodab trennide ja juuksuritöö kõrvalt selle aja näpistada. ”Kui ma trennide ja töö kõrvalt aega peaks kunagi leidma, siis lähen esimese asjana arsti juurde!”

”Käia saan ja väga ei lonka. Tantsimise juures annab kõige rohkem tunda. Kuid jah, jalga hoian hoolega ja õhtuti teen isegi sooja jalavanni,” jutustab Lauri Pedaja.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja