KAS KATIE PRICE LÄKS LIIGA KAUGELE? Tuhanded fännid on vihased! FOTO

Katie Price reklaamib oma uut pesumasinat väga omapärasel viisil.

Tõsielustaar Katie Price avaldas oma Instagrami kontol foto 10-aastasest tütrest Princessist, kes poseerib pesumasina sees. Pildiga oli mõeldud reklaamida uut pesumasinat ja selle mahutavust, kuid see tekitas inimestes hoopis suure raevu. “Leidsin uue pesumasina, mis mahutab 18 kg pesu. See avastus on kiirendanud pesu pesemist. Kodutööd on palju kergemad, kui korraga saad pesta suure hulga pesu,” kiitis Price.

Kuigi tütar näitab pesumasina sees õnnelikult pöialt, polnud staari tuhanded fännid selles nii veendunud. Nimelt süüdistati naist peatselt peale pildi ilmumist vastutustundetuks emaks ja ähvardati pöörduda lastekaitse poole. Pesumasina firma Cater-Wash arvas foto kohta, et nii kaua, kui pesumasin on välja lülitatud ja uks on lahti, on see ohutu.

Kuid sotsiaalses meedias ollakse eri meelt. Instagramis on pilti väga otsekoheselt kommenteeritud.

“Sa panid oma lapse pesumasinasse vaid reklaami pärast,” imestab üks.

“Kui keegi tavaline inimene oleks seda teinud, oleks tema kohta juba lastekaitsesse avaldus tehtud. Sama peaks kehtima ka kuulsuste kohta,” kommenteerib teine.

“See on reklaamitrikk, millega soovid näidata, et pesumasin mahutab palju. Lapsed võivad sellest aga šnitti võtta ja hakata pesumasina sisse ronima. Sellel võivad olla kohutavad tagajärjed,” arvab kolmas. 

 

Allikas: Daily Mail