Kas Madonna ja Guy Richie lahutavad?

Madonna ja Guy Richie 7 aastat kestnud abielu on läbi
saamas. Paari lähedased sõbrad ennustavad, et paar läheb varsti kumbki
oma teed, kuna on viimastel kuudel lahku kasvanud.

Madonna ja Guy Richie 7 aastat kestnud abielu on läbi saamas. Paari lähedased sõbrad ennustavad, et paar läheb varsti kumbki oma teed, kuna on viimastel kuudel lahku kasvanud.

Üks „sõber“ räägib nende suhte kohta: „Nende abielu ripub juuksekarva otsas. Keegi ei kahtlustagi, et nad ei jumaldaks oma kolme last – aga lapsed tunduvad olevat ainukeseks põhjuseks, miks nad üldse veel koos on.“

Väidetavalt on nende probleemid alguse saanud viimastel nädalatel, kuna Madonna tunneb end petetuna, kuna Guy pole teda avalikel esinemistel toetamas olnud.

Allikas jätkab: „Guy polnud kohal isegi tema abikaasa ennistamisel Rock & Roll Hall of Fame´i ja sellele järgnenud õhtusöögil eelmisel nädalal.

News Of The World vahendab, et Madonna plaanib pärast lahutust lapsed üles kasvatada New Yorgis, ent Guy jääb Londonisse.

Samas on paari pressiesindaja rünnanud väiteid, nagu oleks nende abielu purunemise äärel. Eraldi olid nad olnud vaid seetõttu, et tegeleti reklaamitööga. Pressiesindaja rääkis: "Mul on rõõm teatada, et nad on endiselt õnnelikult abielus. Neil on kõik korras." 

/Toimetas Merili Sultsing/