Kas modell Heidi Klum vajab tähelepanu, või soovib Spearsi aidata?

Britney Spears on hetkel Hollywoodis nii kuulus ja kuum teema,
et kõik proovivad ennast koos temaga näidata, või siis tema kohta
midagi ütelda, teda päästa või aidata, peaasi, et ise ka leheveergudele
pääseda. Alles tahtis teda päästa Demi Moore. Nüüd aga võtab sõna supermodell Heidi Klum, kes ütles, et tema perekond võtaks Britney Spearsi kahe käega vastu, kui too peaks tahtma enda elu korda saada.

Britney Spears on hetkel Hollywoodis nii kuulus ja kuum teema, et kõik proovivad ennast koos temaga näidata, või siis tema kohta midagi ütelda, teda päästa või aidata, peaasi, et ise ka leheveergudele pääseda. Alles tahtis teda päästa Demi Moore. Nüüd aga võtab sõna supermodell Heidi Klum, kes ütles, et tema perekond võtaks Britney Spearsi kahe käega vastu, kui too peaks tahtma enda elu korda saada.

«Britney võib mulle helistada ja elada meie majas mõned kuud. Ma aitaksin tal elu joonele saada,» kirjutab ajakiri Heat. «Mul on kahju, et noore inimese elu on nii rööbastelt maas. Ta on, muidugi, elanud äärmiselt metsikut elu,» räägib Heidi Klum. Heidi arvab ka, et Spearsi aitaks stabiilses kodus elamine. «Ma pole eales nii õnnelik olnud kui nüüd,» kirjeldas Klum. «Olen leidnud õige mehe ja meil on kolm last. Nad on kõik nii erinevad ja fantastilised. Minu elu ei saa lihtsalt enam rohkem paremaks minna.»

Britney´l aga tundub, et on kõigest suhteliselt suva. Pole ka kindel mis selle põhjustajaks võib olla. Uus versioon on see, et Britney on pideva "narkolaksu" all ja seetõttu ei kontrolligi oma tegemisi. Los Angelese politsei algatas uurimise lauljanna Britney Spearsi endise mänedžeri Sam Lufti suhtes, sest just teda kahtlustatakse staarile narkootikumide andmises. Kuu algul määrati Luftile keeld, mis ei luba tal Spearsi perekonnale läheneda, kuna Britney ema Lynne väitis, et mees oli ise tunnistanud lauljannale narkootikumide andmist, vahendab Wenn.

/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/