Kas Mürka saab lõpuks isaks?

Tippkorvpallur Martin Müürsepp ja tema pikaajaline elukaaslane Angelika Tsvetkova saavad kuuldavasti juba õige pea ühise lapse! Publiku andmetel on 38aastane Angelika väidetavalt neljandat kuud rase.

Tippkorvpallur Martin Müürsepp (34) ja tema pikaajaline elukaaslane Angelika Tsvetkova saavad kuuldavasti juba õige pea ühise lapse! Publiku andmetel on 38-aastane Angelika väidetavalt neljandat kuud rase.

„Kui kõnnin tänaval ja vaatan inimestele otsa, mõtlen, et mida nad mõtlevad! Kas nad mõtlevad, et oleme riius? Me oleme olnud kogu aeg koos. Ninapidi! Meil ei ole mingeid kõrvalehüppeid! Mitte midagi pole olnud! Isegi mitte sinnapoole kah!” kurtis mees Kroonikale, et ajakirjandus mõtleb alatihti igasugu jama välja nagu oleks Martin ja Angelina pidevalt riius.

Alles hiljuti pühkisid Martin ja tema elukaaslane Eestimaa tolmu jalgadelt ja põrutasid Hispaaniasse Kanaaridele puhkama.

Noored olevat olnud justkui mesinädalaid pidamas ja kõndinud õnnelikult käest kinni. Tõsi, paljudele jäi silma Angelika väike kõhuke.
Müürsepal endal pole mahti rõõmsat uudist kommenteerida.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja