Kas oled mõelnud kunagi vallutada Kilimanjaro?

15 kommentaari
Kas oled mõelnud kunagi vallutada Kilimanjaro?

„Ladies Trekking“ on rahvusvaheline heategevuslik naisronimine, mis saab teoks juba oktoobris 2011. See matk ühendab eri rahvusest naisi, kel on unistus ja soov jõuda pea 6000m kõrgusele ning Aafrika lastele koolihariduse võimaldamiseks tehtavat heategu.   

„Ladies Trekking“ on rahvusvaheline heategevuslik naisronimine, mis saab teoks juba oktoobris 2011. See matk ühendab eri rahvusest naisi, kel on unistus ja soov jõuda pea 6000m kõrgusele, ning Aafrika lastele koolihariduse võimaldamiseks tehtavat heategu. 

Ladies Trekking on rahvusvaheline mägironimisretk, mis mõeldud vaid naistele. Selle ettevõtmise üheks eesmärgiks on näidata, et iseendasse uskudes on kõik raskused ületatavad ning Kilimanjaro mägi pakub selleks hiilgava võimaluse! See väljakutse on jõukohane igale naisele ning statistika kinnitab fakti, et Kilimanjaro vallutamisel on naised meestega võrreldes edukamad. 

2010. aasta septembris toimus esimene Ladies Trekking ning projektist võtsid osa naised Eestist, Soomest, Hollandist, Venemaalt ja Tansaaniast. Sel aastal saab see toimuma 12-19. oktoobrini kaunis Tansaanias. Vaatamata õitsvale turismimajandusele on kurb tõdeda, et just naised ja tüdrukud, kellel puudub võimalus haridust omandada, on need, kes kõige rohkem vaesuse, haiguste ning diskrimineerimise all kannatavad. Ladies Trekking toetab Msafiri English Medium School’i, et võimaldada haridust neile lastele, kes on kaotanud oma vanemad ning kes muidu jääksid koolihariduseta. Retk ei ole lihtne, samuti nagu Aafrika lastel pole lihtne kooliharidust saada. Sestap, lisaks ronimisele ning enese unistuse teostamisele veedetakse päev Msafiri orbudekoolis ning iga osaleja poolt annetatakse 100 eurot (sisaldub projekti hinnas), et teostada ühe väikese Aafrika lapse unistus – võimalus kooliharidusele.

See reis pakub seiklust, ilu ja emotsionaalseid kogemusi, mis jäävad meelde kogu eluks. Reisi maksumus on 2490 eurot. Täpsemat infot reisi kohta saad lugeda &Moments kodulehelt.

Kõik huvilised, võtke ühendust Janika Vaikjärvega numbril +372 514 43452.

 

Tene Sommer