Kas Pammy on hulluks läinud või?

Kas Pammy on hulluks läinud või?

Kas maailma seksisümboliks tituleeritud Pamela Anderson on tõesti hulluks minemas? Ülepeakaela armunud Pamela on loobunud igasugusest mugavusest, kaasa arvatud luksusvilladest ja basseinimõnudest, sest naine on võtnud nõuks, oma uue kallima juurde, haagiseparki elama minna.

Kas maailma seksisümboliks tituleeritud Pamela Anderson on tõesti hulluks minemas? Ülepeakaela armunud Pamela on loobunud igasugustest mugavustest, kaasa arvatud luksusvillad ja basseinimõnud, sest naine on võtnud nõuks oma uue kallima juurde haagiseparki elama minna.

Pamela kohtus oma uue armastuse Jamie’ga aasta alguses, kuid juba on noored tuvikesed otsustanud leivad ühte kappi panna, kirjutab Femalefirst.

Pamela lähituttavate sõnul on naine kõrvuni sees ja kolis oma maja renoveerimistööde ajaks koguni oma poegadega Jamie ja tolle poegade juurde haagiseparki.

 “Jamie on puhas ja viisakas. Täiesti tavaline ja normaalne inimene, mis aga ajab Pammy täiesti pööraseks,” räägib Pammy tuttav.

Pamela uus mees erineb endise pornostaari eksmeestest täielikult. Kas rokkarid on vahetatud täieliku nohiku vastu, jääb igaühe enda otsustada.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja