KAS SEE ONGI põhjus miks Kanye West ja Kim Kardashian lahutavad?

shutterstock

Popcrush

Erinevate allikate sõnul on Kanye Westi ja Kim Kardashiani abielu juba pikemat aega lahutuse äärel olnud. Väidetavalt pole selle taga kolmandad isikud, kuid hiljuti hakkas sotsiaalmeedias levima kuulujutt, mis seab väite suure küsimärgi alla.

Nimelt levib TikTokis teooria, mille kohaselt on Kanye Westil salasuhe 35-aastase suunamudija ja iluguru Jeffree Stariga. TikToki kasutaja Ava Louise väidab avalikuks tulnud videol, et Kanyel on suhe “väga kuulsa meessoost iluguruga.”

“Olen seda infot mitu kuud enda teada hoidnud. Kanye ja Kimi lahutus ei tule üllatusena. Paljud meelelahutuse tööstusega seotud inimesed on sellest juba mõnda aega teadlikud olnud,” väidab naine.

Ta lisab, et ei saa selle iluguru nime avaldada, sest kardab, et ta kaevatakse kohtusse. “Kuid siin taga peitub põhjus, miks Kanye nüüd nii ustav on. See on seotud tema enesehinnanguga. Mu allikas on usaldusväärne, luban teile.”

Kuigi Ava Louise ei ole maininud Jeffree Stari nime, siis teised kasutajad spekuleerivad, et tegu on Stariga. Nad põhjendavad seda muuhulgas sellega, et Kanye ostis hiljuti maja Wyomingist ja ka Jeffree ostis hiljuti sealt kodu. Westi ja Stari pole varasemalt kuidagi omavahel seotud.

Mis muud, kui elame, näeme.