KAS TAYLOR SWIFT ei suudagi vallaline olla?

KAS TAYLOR SWIFT ei suudagi vallaline olla?

Kui sa just kivi all ei ole elanud, tead ilmselt, et Taylor Swift läks hiljuti lahku oma nüüdseks endise kihlatu Calvin Harrisega. Mida sa ehk aga ei teadnud on, et noore lauljatari ellu on tekkinud uus kaaslane. Ja nagu ikka kuulsate kaunitaride puhul tavaks, on tegemist taas tuntud nägusa mehega.

Kui sa just kivi all ei ole elanud, tead ilmselt, et Taylor Swift läks hiljuti lahku oma nüüdseks endise kihlatu Calvin Harrisega. Mida sa ehk aga ei teadnud, on see, et noore lauljatari ellu on tekkinud uus kaaslane. Ja nagu ikka kuulsate kaunitaride puhul tavaks, on tegemist taas tuntud nägusa mehega.

Tegemist on meie kõigi jaoks tuttava näitleja Tom Hiddlestoniga. Ning kuna Taylori elus on olnud juba arvukalt kõmu tekitanud lühiajalisi suhteid, on ta seekord Tomiga vist mõelnud asjad suhtes kiiremini edasi viia.

Nimelt levisid internetis kulutulena pildid, kus Taylor Swift ja Tom Hiddleston külastasid oma 9. koos veedetud päeval juba Tomi vanemaid.

Üsna kiirelt tehtud samm, kuid piltidelt tundub, et nad saavad omavahel juba päris hästi läbi ja paarike näeb koos imearmas välja!

Vaata pilte Taylori ja Tomi perepäevast SIIT.

Allikas: Buzzfeed.com