Kas tema on järgmine proua Cruise? Link fotodele

18 kommentaari
Kas tema on järgmine proua Cruise? Link fotodele

Väidetavalt abiellub Tom Cruise järgmisena saientoloogiakiriku liikmega.  

Väidetavalt abiellub Tom Cruise järgmisena saientoloogiakiriku liikmega.

Väidetavalt oli usk peamiseks põhjuseks, miks Tom Cruise ja Katie Holmes ning Tom Cruise ja Nicole Kidman lahku läksid. Katie Holmes soovis paari 6-aastast tütart usulahu eest kaitsta. TMZ sõnul on Katie taotlenud Suri hooldusõigust just Tomi religiooni tõttu. Ka Kidmanil oli nende kooselu ajal raskusi aktsepteerida Cruise`i usu kummalisi reegleid.

Nüüd spekuleeritakse, kellele heidab Tom järgmisena silma. National Enquireri poolt intervjueeritud ekspertide sõnul on Cruise`i järgmine vallutus saientoloogiakirikusse kuuluv naine.

Margery Wakefield usub juba teadvat, et järgmine proua Cruise on 27-aastane näitleja Yolanda Pecoraro. Pecoraro on saientoloogiakiriku liige.

”Yolanda on saientoloogiaprintsess, täiuslik naine Tomile,” paljastas Margery.

Pecoraro ise tunnistab, et tunneb Tomi väga hästi. Cruise kohtus Yolandaga 2004. aastal saientoloogiakiriku avamisel Hispaanias ja väidetavalt meeldis paar üksteisele esimesest silmapilgust.

Allika sõnul on saientoloogiakirik raskustes Tom Cruise’i ja Katie Holmes’i lahutuse põhjustatud alanduse tõttu. Usutakse, et kirik teeb kõik oma maine päästmiseks. Seetõttu loodetakse, et Tom abiellub järgmisena saientoloogiakiriku liikmega.

Vaata pilte Yolandast tema kodulehelt

 

Buduaar.ee