Kas tõesti? Marilyn Jurman lahkub Eestist jäädavalt?

Kas tõesti? Marilyn Jurman lahkub Eestist jäädavalt?

  Armastatud laulja ning näitlejatar Marilyn Jurman osales samuti äsja toimunud Buduaari turul, müües seal soodsa hinnaga riideid ning aksessuaare ja ta ei tee saladust ka sellest, et  lähiajal pühib ta Eestimaa tolmu jalge alt. Kuhu ja kui pikaks ajaks Marilyn läheb ja miks ta üldse läheb – sellest kõigest rääkis Marilyn Buduaarile lähemalt. Võiks ju kahtlustada, et need kaks asja on omavahel kuidagi seotud – et Marilyn tõi Buduaari turule müüki päris palju riideid ja nüüd lahkubki Eestist, nagu seda on teinud paljud noored ja andekad eestlased. Õnneks Marilyni puhul nii ei ole.  

Armastatud laulja ning näitlejatar Marilyn Jurman osales samuti äsja toimunud Buduaari turul, müües seal soodsa hinnaga riideid ning aksessuaare ja ta ei tee saladust ka sellest, et  lähiajal pühib ta Eestimaa tolmu jalge alt. Kuhu ja kui pikaks ajaks Marilyn läheb ja miks ta üldse läheb  sellest kõigest rääkis Marilyn Buduaarile lähemalt.

Võiks ju kahtlustada, et need kaks asja on omavahel kuidagi seotud – et Marilyn tõi Buduaari turule müüki päris palju riideid ja nüüd lahkubki Eestist, nagu seda on teinud paljud noored ja andekad eestlased. Õnneks Marilyni puhul nii ei ole. Küll aga sõidab kaunis näitsik kevadeks Californiasse. “Sõidan oma sõbrannale külla, ta elab seal. Reisi üheks suurimaks eesmärgiks on minna suurele muusikafestivalile Coachella. Lisaks tahan muidugi koguda ka energiat ja inspiratsiooni päikesest ning loodetavasti õnnestub meil ka koos oma sõpradega teha üks vinge muusikavideo. Aga kõige tähtsam on ikka oma kalli sõbrannaga mõnusat kvaliteetaega veeta,” kommenteerib Marilyn. 

Kuigi Marilyn on reisimist alati armastanud, ei saa ta öelda, et ta just palju elu jooksul reisida oleks saanud. “Enamasti käin Eestist ära töö tõttu. Kui kuskil on näiteks teatrifestivalid ja nii. Aga olen ka käinud niisama külas kallitel inimestel, kes ei ela Eestis. Ma ei saaks isegi öelda, et mul oleks oma kindel ning väljakujunenud lemmikreisikoht. Mulle lihtsalt meeldib reisida, tutvuda inimestega, kellel on erinevad kultuuritaustad,” tunnistab Marilyn, et kõik uued kohad on tema silmis võrdselt huvitavad ja lisab veel: “Mul puudub ka unistuste reisisihtkoht, minu jaoks on oluline pigem see, et saaksin võimalikult paljudes erinevates riikides käia, mitte pidevalt ühtedes ja samades kohtades viibida,” tunnistab Marilyn, et teda paelub eelkõige just kõik uus ning huvitav.

Karin Karu