Kas Uku Suviste on Marju Kuudi poeg?

13 kommentaari
Kas Uku Suviste on Marju Kuudi poeg?

Buduaari eksklusiivses rubriigis „Kõige nõmedam kuulujutt..” uurisime muusik Uku Suviste käest, milline on olnud kõige totram kõlakas, mida ta enda kohta kuulnud on olnud?

Buduaari eksklusiivses rubriigis „Kõige nõmedam kuulujutt..” uurisime muusik Uku Suviste käest, milline on olnud kõige totram kõlakas, mida ta enda kohta kuulnud on olnud.

„Ükskord ühes seltskonnas räägiti nii, et mina olevat Marju Marynel Kuudi poeg,” räägib laulja Uku Suviste naljatades.

Mehe sõnul on tegemist päris naljaka juhtumiga, sest ka Marju Kuudi poeg on Uku ja ta on samuti Ameerikas laulmise ja produtseerimisega tegelenud.

„Seltskonnas oli arutatud, et Raivo Suviste on minu isa ja jõutud järelduseni, et Marju Kuut on minu ema ja paluti küsida, et kas vastab tõele,” räägib muusik rõõmsameelselt.

Alguses ajas see kõlakas Uku ikka tõsiselt naerma ja naljatades päris ta seda ka oma isa käest järele. „Nali-naljaks, usun, et tegemist oli lihtsalt väikese eksitusega, kuna nii Uku Kuudi kui Uku Suviste eesnimed on samad,” tõdeb laulja.

„Asi on siiski kindel, et minu ema on Heli Suviste ja mitte Marju Marynel Kuut,” lahendaski mees paljudele huvi pakkunud müsteeriumi.


Juba sel laupäeval toimub Kohvik Moskvas Uku Suviste & Band kontsert. (Laur Joeamets, Rene Puura, Viljar Norman, Kaspar Kalluste).

Ettekandmisele tuleb Uku uusim singel ning lugude paremik!!

Uku pakub ka tasuta tervitusšnapsi!

Kontsert algab kell 23.00

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid