Kasearule ei meeldi, kui naine tugevalt lõhnab

Kas olete tähele pannud, et inimesed (nii naised kui mehed) lõhnastavad ennast tavapärasest palju rohkem, enne, kui lähevad kohtuma mõne sümpaatse vastassoo esindajaga? Või näiteks, kui olete mõnel seltskonnaüritusel ning näete mõnd vastassoost tuttavat, kellele on vaja head muljet jätta, siis temaga vestlema asudes on tihti esimene alateadlik mõte – kas ma lõhnan ikka hästi?  See on igati normaalne mõtteviis: on kindlaks tehtud, et sellises olukorras lööb välja ürgne instinkt – õige lõhn meelitab sobivat partnerit ligi ning pidavat olema parim võrgutamisvahend… ent kas ikka tasub üledoseerida, kui oled päevas juba mitu korda ennast eelnevalt lõhnastanud? Võib-olla on hoopis oht oma silmarõõm aroomidega ära lämmatada?

Kas olete tähele pannud, et inimesed (nii naised kui mehed) lõhnastavad ennast tavapärasest palju rohkem, enne, kui lähevad kohtuma mõne sümpaatse vastassoo esindajaga?

Või näiteks, kui olete mõnel seltskonnaüritusel ning näete mõnd vastassoost tuttavat, kellele on vaja head muljet jätta, siis temaga vestlema asudes on tihti esimene alateadlik mõte – kas ma lõhnan ikka hästi?  See on igati normaalne mõtteviis: on kindlaks tehtud, et sellises olukorras lööb välja ürgne instinkt – õige lõhn meelitab sobivat partnerit ligi ning pidavat olema parim võrgutamisvahend… ent kas ikka tasub üledoseerida, kui oled päevas juba mitu korda ennast eelnevalt lõhnastanud? Võib-olla on hoopis oht oma silmarõõm aroomidega ära lämmatada?

Buduaar uuris, mida arvavad sellest naistelemmikud Kristjan Kasearu ja Summer.

Kristjan Kasearu: Mulle isiklikult ei meeldi, kui naine on ennast liiga palju lõhnastanud. Ta on siis nagu lõhnakuusk, mis ajab südame pahaks! Samas, neid ikka leidub. Ma ise ka ei lõhnasta ennast eriti palju, pigem vähem, aga olgu hea lõhn!

Summer: Ma ei ole enda puhul küll märganud, et ennast enne kohtamaminekut rohkem lõhnastaksin. Igal hommikul panen endale kaks törtsu lõhna, ükskõik kas on kohtamine või mitte. Ka ei meeldi kui naine on tugevasti lõhnastatud.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/