Kasuta võimalust! “Eesti tippmodelli” otsingud algavad taas

Juba sel reedel, 7. juunil algavad üle-eestilised casting´ud, et leida uus Eesti tippmodell. Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet siin leheküljel ja minna kohale ühte vabalt valitud casting-kohta. Täpsem info Kanal 2 kodulehel. Kanal 2 ootab kõiki 17-28 aastaseid modellihuvilisi neide glamuursele konkursile "Eesti tippmodell”. See on saade, mis avab ukse moemaailma ja pakub võimalust omandada teadmisi ning oskusi selle ala parimatelt spetsialistidelt. 

Juba sel reedel, 7. juunil algavad üle-eestilised casting´ud, et leida uus Eesti tippmodell. Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet siin leheküljel ja minna kohale ühte vabalt valitud casting-kohta. Täpsem info Kanal 2 kodulehel. Kanal 2 ootab kõiki 17-28 aastaseid modellihuvilisi neide glamuursele konkursile “Eesti tippmodell”. See on saade, mis avab ukse moemaailma ja pakub võimalust omandada teadmisi ning oskusi selle ala parimatelt spetsialistidelt. 

“Eesti tippmodelli” esimene hooaeg osutus väga populaarseks ja tulemuslikuks. Koguni pooltel finaali pääsenud neidudest on tänaseks taskus head lepingud mõne välismaise või kodumaise modelliagentuuriga. Paljusid saates osalenuid on modellikarjäär viinud maailma erinevatesse paikadesse ja metropolidesse.
 
Finaali jõudnud Ksenia leidis oma tee Aasias. Ta teeb koostööd Pekingi ühe silmapaistvama agentuuriga Modelline, osales modellina Hiina moenädalal ja on teinud fotosessioone sellistele maailmakuulsatele brändidele nagu L’Oreal.
Mari on osalenud maailmatasemel moe-show´del New Yorgis ja käinud fotosessioonidel Pariisis ja Milanos.
Ka Adeline on hetkel modellindusega seotult Milanos.
Triinu on teinud mitmeid töid Tallinn Dolls rõivabrändile, prantsuse pesufirmale Etam ja saanud pakkumisi Saksamaa agentuuridelt.

Kõik eelmisel hooajal “Eesti tippmodelli” saates osalenud räägivad nagu ühest suust, et see andis neile juurde tohutult palju kogemusi, kontakte, enesekindlust, julgust ja suhtlemisoskust.

Kus “Eesti tippmodelli” casting´ud järgmise kahe nädala jooksul toimuvad, saab näha siit leheküljelt.