Kasutütar süüdistab Woody Allenit seksuaalses ahistamises

Kasutütar süüdistab Woody Allenit seksuaalses ahistamises

Woody Alleni kasutütar süüdistab maailmakuulsat lavastajat enese seksuaalses ahistamises. 

Woody Alleni kasutütar süüdistab maailmakuulsat lavastajat enese seksuaalses ahistamises. 

28aastane Dylan Farrow on kirjutanud avaliku kirja, milles süüdistab Woody Allenit tüdruku lapsepõlves toime pandud seksuaalses ahistamises, vahendab Femalefirst. Dylani kinnitusel ahistas praegu 77aastane Allen teda siis, kui tüdruk oli seitsmene

Allenil ja Dylani adoptiivemal Mia Farrow´l oli suhe 1980. aastast 1992. aastani. Dylan ja tema vend lapsendati perre 1987. aastal, samal aastal sündis paarile bioloogiline poeg Ronan. 

Tema oma naine Mia süüdistas Allenit laste seksuaalses ahistamises juba 1993. aastal, pärast nende lahkuminekut, kuid mehe vastu ei leitud toona mingeid tõendeid.

“Kui ma olin seitsmene, viis Woody Allen mu meie maja pööningule. Ta palus mul kõhuli heita ja oma venna elektrirongiga mängida. Samal ajal ründas ta mind seksuaalselt. Ta rääkis minuga kogu selle aja, korrutades, et ma olen hea tüdruk, et see on meie saladus ja kui ma vaikin, läheme me Pariisi ja minust saab täht tema filmides. Mäletan, kuidas ma püüdsin keskenduda minu ees tiirutavale mängurongile. Ma ei suuda neid tänase päevani taluda.” kirjutab Dylan äsja New York Timesis avaldatud kirjas. 

Dylan väidab, et selle kogemusega hävines kogu ta elu, jõletu tegu on teda saatnud aastaid. “Ma tunnen end süüdi, et varem midagi ei teinud. Et ta on saanud kogu aeg segamatult väikeste laste seltskonnas viibida. Ma lõikusin end. Ma kartsin pikalt meeste puudutusi, mul tekkis söömishäire,” räägib Dylan kirjas.

Allen pole süüdistust seni kommenteerinud.