Katarina Padar ajab pea kiilakaks

Skandaalne ja kaunis Katarina Padar on stabiilselt oma juukseid
lühemaks lõiganud. Alselt pea vööni juustest on järgi jäänud vaid
poisipea, mida ta kavatseb veel kärpida. "Mul on plaan üldse ennast
kiilakas ajada" teatab Katarina Buduaarile.

Skandaalne ja kaunis Katarina Padar on stabiilselt oma juukseid lühemaks lõiganud. Algselt pea vööni juustest on järgi jäänud vaid poisipea, mida ta kavatseb veel kärpida. "Mul on plaan üldse ennast kiilakaks ajada" teatab Katarina Buduaarile.

"Juuste lõikamisega on nii, et kui natuke võtad tahad natuke veel võtta ja nii see juhtubki. Sentimeeter sentimeetri haaval. Väga vabastav tunne on. Oh jaa, ja shampooni läheb vähem. Ma kogu aeg pidin ostma kõiksugu kalleid juuksehooldusvahendeid, shampoone, maske, balsameid jne., et juuksed kaunid ja läikivad oleksid. Tohutu kulu, ma ju ostsin alati kalleid ravimeid ja juuksepesuvahendeid. Nüüd ei lähegi peaaegu shampooni, võin kasvõi seebiga pesta." kiidab Katarina lühikeste juuste positiivseid omadusi.

Küsimusele, kuidas ta sellise ekstreemse otsuse vastu võttis ütles kaunitar: "Ma ei tea, selline kiire otsus. Ma otsustan alati kõik kiiresti. Ma ei ole inimene, kes näiteks ei raatsi juukseid lõigata. Tahtsin seda juba tegelikult ammu ammu teha aga kuna juuksurid alati mind ümber veendsid siis võttis otsus lihtsalt kauem aega. Lasin enda alati  pehmeks rääkida."

Veel lisab Katarina, et tal oli seoses lühikese peaga ka siiski kartusi. Näiteks ei meeldi talle, kui keegi hakkaks teda Victoria Beckhamiga võrdlema või seostama, sest alati püütakse leida mingit seost või mingit põhjust igast asjast. "Vaadake kasvõi nagu presidendi proua soengut hakati kohe seostama Beckhami omaga" tõi Padar näite.

Katarina tunneb ennast oma uue soenguga suurepäraselt ning kavatseb seda jälle ja jälle muuta.

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/