Kate Beckinsale ütleb ”ei” ilulõikustele

19 kommentaari
Kate Beckinsale ütleb ”ei” ilulõikustele

Näitleja Kate Beckinsale ei kavatse järgida Hollywoodis levinud ilukirurgia trendi.

Näitleja Kate Beckinsale ei kavatse järgida Hollywoodis levinud ilukirurgia trendi.

Üleile 39aastaseks saanud Kate Beckinsale kinnitab, et ta ei kavatse pöörduda ilukirurgia poole, hoidmaks ennast igavesti noorena.

”Mulle meeldib palju rohkem see, kuidas mu ema välja näeb, kui need tuuletunnelinäod, keda näen siin Los Angeleses ringi liikumas,” sõnas Kate Daily Mailile.

Kate on elanud Hollywoodis ligi kümme aastat ja on harjunud nägema enda ümber kunstlikku ilu. Beckinsale’i kodus ilulõikuseid aga ei harrastatud – tema ema on hakkama saanud ka ilma nendeta.

”Mõtlen, et ilu on kingitus, mis on sulle antud piiratud ajaks ja millest võtad kõik, mis võtta annab, siis, kui sul see on. Kui oled nii õnnelik, et sul on tütar, kellele see edasi anda, siis rõõmustad tema ilu üle. Minu ema nägi alati kaunis välja – näeb siiani, kuigi on 60-aastane,” rääkis näitlejatar.

Beckinsale kritiseerib ka survet, mida värsked emad pärast sünnitust kogevad. Eriti eeldatakse Hollywoodis, et naine kahaneb kohe tagasi endistesse mõõtudesse. Beckinsale avaldas, et tema ise oli pärast sünnitust väga suur ja lisakilodest vabanes ta alles pärast imetamise lõpetamist.

”Normaalse inimkeha funktsioonide vastu toimub mõttetu võitlus. Rasedus muudab naise keha ja see peabki seda muutma. Ei ole normaalne kohe pärast sünnitust välja näha sedasi, nagu polekski sa sünnitanud,” lisas ta.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid