Kate Hudson ja Owen Wilson teisel katsel

Hollywoodis sahistatakse, et Owen Wilson ja Kate Hudson on taas paar. Paar, kes läks lahku pärast aastajagu kestnud suhet, on seda uuesti üles ehitamas. Seda kinnitavad ka Kate´i ning Owen´i lähedasemad sõbrad.

Hollywoodis sahistatakse, et Owen Wilson ja Kate Hudson on taas paar.

Nimelt läks see paar lahku pärast aastajagu kestnud suhet, mis lõppes Oweni ülemäärase pidutsemise tõttu. Pärast lahkuminekut oli Owen toimunust sedavõrd muserdatud, et üritas isegi enesetappu teha. Ta lõikas läbi oma veenid, lisaks sai ta erinevatest sissevõetud ravimitest mürgituse, mistõttu tuli ta kiirelt haiglasse toimetada. Mõned pealtnägijad on rääkinud, et Oweni haiglasoleku ajal külastas teda ka Kate.

Nüüd on aga nende kahe elus puhumas uued tuuled. Eelmisel nädalal nähti neid üle pika aja esimest korda koos, kui nad teineteisel külas käisid ja koos aega veetsid. Koos käisid nad ka Madonna poolt korraldatud Osacarite afterpartil, kus nad pealtnägijate sõnutsi avalikult flirtisid. Hetkel viibivad Kate ja Owen Miamis, Miami Rahvusvahelise Filmifestivali raames. Seal olles peatuvad nad teineteise lähedal, kõrvuti asetsevates hotellides.

Kate´i ja Owen´i lähedasemad sõbrad kinnitavad, et nad püüavad oma suhet taas üles ehitada.

 

Pilt: AOP

/Merili Sultsing/