Kate Hudson teab, kuidas eksiga häid suhteid säilitada

Kate Hudson teab, kuidas eksiga häid suhteid säilitada

Näitleja Kate Hudson on olnud kahes pikemas suhtes ning tänu nendele suhetele on ta hetkel uhkeks emaks kahele lapsele. Hudsoni sõnul vajab õnneni jõudmine kõvasti tööd. “Õnn pole miski, mis ise sinu juurde tuleb, õnn on protsess,” ütles ta oma intervjuus Allure’le. Seda tasub ka suhete puhul meeles pidada. 

Näitleja Kate Hudson on olnud kahes pikemas suhtes ning tänu nendele suhetele on ta hetkel uhkeks emaks kahele lapsele. Hudsoni sõnul vajab õnneni jõudmine kõvasti tööd. “Õnn pole miski, mis ise sinu juurde tuleb, õnn on protsess,” ütles ta oma intervjuus Allure’ile. Seda tasub ka suhete puhul meeles pidada. 

Kuidas on Kate’il õnnestunud oma eksidega häid suhteid säilitada? Naine on olukorra enda jaoks positiivseks pööranud: “Iga suhte lõpp on valus ja sel hetkel tuleb valida, kas valuga kaasa minna või olukord enda jaoks ümber tõlgendada. Kui mul oleks Mattiga hea suhe olnud, siis me poleks hetkel lahkus. Me valisime eraldi rajad, sest meil olid tuleviku suhtes erinevad nägemused,” ütles ta. 

Hudsonil on eksabikaasa Chris Robinsoniga poeg Ryder ja endise elukaaslase Matthew Bellamyga teine poeg Bing. Naine paljastas Allure’ile, et kuna ka tema vanemad otsustasid kunagi lahkumineku kasuks, teab ta liigagi hästi, kui oluline on tähtsad inimesed oma elus hoida. 

“Leppisin laste isadega kokku, et loome lastele illusiooni, et nad võidavad sellest olukorrast midagi, mitte ei jää ühest vanemast ilma. Ka mul oli kasuisa ja ma olen tema olemasolu eest äärmiselt tänulik. Mida suurem perekond, seda rohkem armastust!” 

 

glamour.com