Kate ja tema sünnitusjärgne kõhuke – kuidas see maailma mõjutas

Kate ja tema sünnitusjärgne kõhuke – kuidas see maailma mõjutas

See polnud kellelegi üllatus, et Kate astus haiglast välja perfektsena kõigest 24 tundi pärast tulevase Inglismaa kuninga sünnitamist. Kleit, juuksed, meik – kõik oli täiuslik ja me hingasime kergendatult. Aga ta üllatas siiski paljusid inimesi.

See polnud kellelegi üllatus, et Kate astus haiglast välja perfektsena kõigest 24 tundi pärast tulevase Inglismaa kuninga sünnitamist. Kleit, juuksed, meik  kõik oli täiuslik ja me hingasime kergendatult. Aga ta üllatas siiski paljusid inimesi.

Kate´il oli seljas ampiirlõikeline kleit, mis ei peitnud tema ikka veel suurt beebikõhtu. Kate lehvitas rahvale ja tundis end nii vabalt, kui välklampide all saab tunda. Ja kohe hakkasid kõik rääkima tema kõhust. Olgu etteruttavalt öeldud, et see oli normaalne.

Emakal läheb 3-6 nädalat, enne kui ta tõmbub tagasi oma endisesse mõõtu, sest normaalse raseduse ajal suureneb emakas ligi 100 korda. Et Kate´i keskkoht oli ikka veel paisunud, on täiesti tavaline asi. Ometi säutsusid ja kommenteerisid sotsiaalmeedias paljud inimesed päris õelalt Kate´i  kõhtu. Mõned isegi arvasid, et midagi on valesti. Kuid kõik naised, kes on ise rasedad olnud, teadsid, et see on täiesti tavaline ja olid hämmingus, et teised ei tea seda nii tavalist fakti meie kehade kohta. Jah, isegi 2013. aastal ei tea paljud inimesed, mis toimub naise kehaga raseduse ajal, nagu oleksid siin ikka veel mingid tabud. Paljud naised ja eriti kuulsused teevadki selle valiku, et ei näita ennast enne, kui kõht on jälle normaalne. See on siis 1-2 kuu pärast, kui nende kehad on jälle sellised, nagu midagi poleks juhtunudki, nagu polekski olnud rasedust. 

Nii et kui Kate tegigi mõned meist kadedaks, olles nii armas ja värske kohe pärast sünnitust, said teised teada, milline on sünnitanud naise keha. Nüüd teavad kõik need miljonid ignorantsed, milline näeb välja terve ja õnnelik ema ning milline on tema kõht. Selle eest aplaus Kate´le.

 

Allikas: mnn.com